Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp kolejne ciekawe połączenie składników na jednym talerzu, brakuje mi tu tylko czegoś zielonego do dopełnienia, ale to mały szczegół, śledź tym daniem podkreśla jego wyższość( ͡° ͜ʖ ͡°)-prezentacja, wygląd oraz otoczka zawsze top class ! Szanuję
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: twoja jajecznica jest na ogół wysmażona, czy Twoim zdaniem stopień ścięcia jajka ma duży wpływ na ich przyswajalność i obecność substancji odżywczych? Prezencja oczywiście wybitna, lvl Salvador Dali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tak z ciekawości, jak sobie radzisz z zakwaszeniem organizmu? Jak to wgl jest przy takiej diecie? Ekstremalne ilości wody pijesz?


@mpwiedzmix: Jak kolega powiedział wyżej, zakwaszanie ogranizmu to mit, regularnie falsyfikowany przez rzeczywistość chyba już ponad 100 lat, a mimo to ludzie nadal w to wierzą. Kwasowość ustroju jest silnie regulowana przez nerki i płuca - jeśli zawiodą, to trudno powiedzieć, czy by delikwenta odratowali, jeśli nawet akurat znajdowałby się na
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: możesz napisać ile ważysz? Bo posiłki masz bardzo obfite. Ja obecnie mam 96 kg, jestem na keto, jem dwa razy dziennie ale przy o połowę mniejszych porcjach jestem już zatkany pod korek, mimo, że pracuję fizycznie ponad 10 godzin dziennie, plus siłownia.
  • Odpowiedz
możesz napisać ile ważysz? Bo posiłki masz bardzo obfite. Ja obecnie mam 96 kg, jestem na keto, jem dwa razy dziennie ale przy o połowę mniejszych porcjach jestem już zatkany pod korek, mimo, że pracuję fizycznie ponad 10 godzin dziennie, plus siłownia.


@FuriousViking: Mogę - coś koło 92kg. Spróbuj zrzucić istotną masę "na siłę", nie jedząc do syta, to od razu zachce Ci się wciągać 6kkcal dziennie. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz