Wpis z mikrobloga

  • 0
@siersciooh @mlynek89 z tego co zauważyłem u siebie - Tak się robi jak auto nie złapie płynnie fixa z gpsem, android auto nie ma tu nic do tego. Pomaga zgaszenie auta dosłownie na sekundę i szybkie otwarcie/zamknięcie drzwi. Znaczy trzasniecie nimi, tak żeby wyświetlil się znaczek Forda na głównym wyświetlaczu. To resetuje komputer i na 99% zegarek załapuje. Ja tak robię na pierwszych światłach do których dojadę, jeżeli zegarek sam
  • Odpowiedz
@Gensek to jest ten sam silnik co w mondeo? Spotkałem się gdzie z informacją, że są źle obliczone chłodnice w nich, jak ktoś jeździ długie trasy to silniki się regularnie przegrzewają i prowadzi to do pęknięcia bloku.
  • Odpowiedz
@Gensek: jak pierwsze wrażenia z jazdy ? Bardzo podoba mi się ostatnim czasem Ford robią fajne autka jestem ciekaw jak silnik miałem kiedyś fiestę służbowa w diesel i śmigała aż miło. Jak cenowo wyglada ten model u dealera ? Czy wiesz gdzie auto było składane jaki kraj ?
  • Odpowiedz
@Gensek ile wychodzi taki ford bo a klasa 1.3 słabsza wersja koni , czujniki przód tył + kamera tył, fotele pół skóra z grzaniem, klimatyzacja 2 strefowa, multifunkcja tempomat radar itp. + duże radio 17 calowe felgi wyszedł nam za 120k?
  • Odpowiedz
@Maverq: Tak jak wyżej piszą inni kierowcy. Skrzynia mogła by być odrobine lepsza, ale już wiem że trzeba do niej soft przeinstalować i jest lepiej. To auto ma wspaniałe właściwości jezdne i prowadzenie jest zwyczajnie przyjemne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gensek: sprawdź wyposażenie bo ford potrafi mieć wpadki np gniazdo 230v doświetlanie zakrętów itp i powiem ci że ford ma swietny assitance laweta szybko. Mam od miesiąca forda i niestety wiem co mówię
  • Odpowiedz