Wpis z mikrobloga

Tego odebrałem dzisiaj to się umówiłem już na wymianę olejów i filtrów po pierwszym tysiącu tak prewencyjnie.


@Gensek: i kręcą nosem w salonie na takie umawianie i sceptycyzm wobec olei "longlife"?

Co do samochodu to zazdro. Jeszcze nie moja półka (teoretycznie mógłbym wziąć w leasing przy większej racie, ale są pilniejsze wydatki), ale za dwa-trzy lata chyba wymienię na takie cacko. Faktycznie tak dobre wyciszenie jest w tych fordach przy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Gensek: od 10 miesięcy jeżdżę ST-Line 1.5 182 km w manualu. Zajebista fura, doskonale wyciszony (można swobodnie rozmawiać przy 180 km/h), dobre, ciche zawieszenie. Niestety mam duże problemy z Android Auto. Za każdym razem zegarek resetuje się do godz. 1:00 i aktualizuje się samoistnie dopiero po jakimś czasie, czasami naprawdę długo. Aktualna godzina jest niezbędna do połączenia z telefonem. W salonie usłyszałem (9 miesiecy temu) że "inżynierowie Forda są świadomi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@Gensek: wykopki nie lubią małych silników, bo "wyżyłowane" i się psujom. Jeździłem 4 lata Fiestą 1.0 EcoBoost 100 km, teraz prawie rok Focusem 1.5 EcoBoost 182 km. Super silniki, bardzo elastyczne, ciągną na drugim biegu do setki, zero problemów
  • Odpowiedz
no jak niedotartym autem ciągniesz od razu do odcinki, to nic tylko pozazdrościć

ciekawe, bo codziennie mijają mnie na autostradzie auta klasy premium jadące 200kmh


@Kreation: jak jesteś w stanie stwierdzić że wszystkie są poniżej 3k km przebiegu - to rzeczywiście ciekawe

Zresztą mowa o jeździe do odciny. U mnie w nastoletniej "klasie premium" przy 200km/h na najwyższym biegu są 3-3.5k obrotów. Współczesne 3litrowe diesle, czy benzyny z 8 biegowymi
  • Odpowiedz