Wpis z mikrobloga

Tego odebrałem dzisiaj to się umówiłem już na wymianę olejów i filtrów po pierwszym tysiącu tak prewencyjnie.


@Gensek: i kręcą nosem w salonie na takie umawianie i sceptycyzm wobec olei "longlife"?

Co do samochodu to zazdro. Jeszcze nie moja półka (teoretycznie mógłbym wziąć w leasing przy większej racie, ale są pilniejsze wydatki), ale za dwa-trzy lata chyba wymienię na takie cacko. Faktycznie tak dobre wyciszenie jest w tych fordach przy 140km/h?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Gensek: od 10 miesięcy jeżdżę ST-Line 1.5 182 km w manualu. Zajebista fura, doskonale wyciszony (można swobodnie rozmawiać przy 180 km/h), dobre, ciche zawieszenie. Niestety mam duże problemy z Android Auto. Za każdym razem zegarek resetuje się do godz. 1:00 i aktualizuje się samoistnie dopiero po jakimś czasie, czasami naprawdę długo. Aktualna godzina jest niezbędna do połączenia z telefonem. W salonie usłyszałem (9 miesiecy temu) że "inżynierowie Forda są świadomi problemu
no jak niedotartym autem ciągniesz od razu do odcinki, to nic tylko pozazdrościć

ciekawe, bo codziennie mijają mnie na autostradzie auta klasy premium jadące 200kmh


@Kreation: jak jesteś w stanie stwierdzić że wszystkie są poniżej 3k km przebiegu - to rzeczywiście ciekawe

Zresztą mowa o jeździe do odciny. U mnie w nastoletniej "klasie premium" przy 200km/h na najwyższym biegu są 3-3.5k obrotów. Współczesne 3litrowe diesle, czy benzyny z 8 biegowymi ZF'ami