Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gieneq: plan jest taki że jak teraz ktoś mnie #!$%@? to nie chwytam za butelkę i piije przez miesiąc tylko na d razu spuszczam delikwentowi #!$%@?... Wole posiedzieć miesiąc w areszcie niz bujać się na ulicy...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Icon_of_sin: myślę, że wiele zależy od podejścia człowieka i tego co już ma w głowie. Może przy jakiś podstawach z terapii to działa. Byłeś kiedyś w jakimś ośrodku? Ile najdłużej udawało Ci się żyć bez alko?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gieneq: byłem w heymarket na miesiąc w zamknięciu, wcześniej chodziłem na terapię są z paa w Chicago i udało mi są w być trzeźwym około 13-14 miesięcy... Nie wiem czy wiesz ale ogólnie terapię AA czy NA są absolutnie nieskuteczne, szacuje się że % ludzi którzy przestają pic czy cpac to 0,5 do 1% także nastepnym moim krokiem jak już się wykaraskam z bezdomności to właśnie terapia/ceremonia ayahuasca o której bardzo
@Icon_of_sin: Jeśli chcesz spróbować z tą terapią tripową :) to prawdopodobnie znajdziesz swoje odpowiedzi jak poszukasz 'DMT' te substancje pobudzają ten obszar mózgu (co ayahuasca) tylko zazwyczaj łatwo przystępne najczęściej do palenia bez żygania w dżungi z szamanem. Powodzonka