Wpis z mikrobloga

@Moonastro: pewnie jakieś 100, nie jestem wielkim fanem hack and slashy. Za to z Warcraftem III spędziłem tysiące godzin i widzę że reforged to gówno. Nie wierzę w nowy blizzard, choć nie powiem - byłbym zadowolony jesli się mylę w tej kwestii ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Zendemion: Wiec jak nie jesteś fanem, a to dla fanów (takich jak dla mnie) dlatego pozwól wydawać opinie fanom a nie Twoim wyobrazeniom na podstawie gownianego remastera W3, bo np. sc bw zrobili zajebiscie gdzie tez grywam dosc czesto
  • Odpowiedz
@Zendemion: No ale do sceptycyzmu trzeba mieć podstawy oparte na faktach które wlasnie zobaczylismy, do D2 inna ekipa, inne uniwersum, juz po samej graficie i tym jak sie wypowiadaja mozna przypuszczac ze tego nie "zjebią"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrezeeS7: ale Ty zdajesz sobie sprawe, ze nie ma znaczenia kto to robi jezeli Blizardowi odwidzi sie i obetnie budzet o polowe i skroci deadline? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Moonastro: slepe fanboje to najgorszy typ czlowieka. Co z tego ze grales xxxx godzin? Firma ma slad robienia swoich fanow w #!$%@?.

No ale d2 jest w innym uniwersum, wiec go nie #!$%@? jak w3.

Le cabaret xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niedzwiedzmin: a wy kurde jełopy jesteście z tymi preorderami. Kupujecie kota w worku tylko dlatego że worek moze mieć trochę inny kolorek niż tych co później kupią.
Do tego debile co historii nie znają i nie pamiętają tej marnej próby remastera który blizzard zrobił wcześniej

Ha tfu na psuscieli branży gier
  • Odpowiedz
@Niedzwiedzmin: preordery walić prądem, zresztą nowy blizzard to gówno. Polecam ogarnąć klasyczną wersję, bo remake i tak spieprzą. Wystarczy sprawdzić co się działo z Warcraft III: Refunded


@Zendemion: ech, w3 re robiła inna ekipa która dostała
  • Odpowiedz
@istp gdzie ja pisałem żeby nie preorderowac i że blizzard to gow**?


@Niedzwiedzmin: cytowałem cały komentarz innego użytkownika. Podlinkowało również twój nick. A odpowiedź była skierowana do Zendemion.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niedzwiedzmin: "Nigdy nie grałem w D2, tylko demo." Jesteś pewien że lubisz farmienie i dropowanie h&s skoro demo zawierało tylko Obóz Łotrzyc (Rogue Camp) do momentu pokonania Krwawej Orlicy (Blood Raven)? Owszem można grać w trybie przejdź jak najszybciej i ukończ (problem zaczynać się dopiero od Fortecy Pandemonium, typ maga ma za mała moc i pancerz, a wojownik ma problem z trafieniem demonów )

"Z chęcią zagram i ocenie klasyka."
  • Odpowiedz