Wpis z mikrobloga

Było blisko

Różnica między pierwszym i drugim miejscem to były tylko 2 cm! Zwycięzcą został Jcoob ze skokami na 94,35m i 94,04m. Na drugim stopniu podium stanął Gaweł Szymaniak ze skokami na 94,06m i 94,31m. Na ostatnim stopniu podium stanął @M0ke ze skokami na 92,93m i 91,98m.

Jutro zostawię trochę większe ogłoszenie, zawierające program mistrzostw świata.

Nie brałem udziału w tym konkursie z tego samego powodu co czemu ogłoszenie wyników jest opóźnione. Nie miałem czasu. Będę się starał być bardziej punktualny, ale nie mogę niczego obiecać. Tymczasem pełne wyniki:

#skoki #mobilnymalysz #dsj #dsj2
KaMaTwo - Było blisko

Różnica między pierwszym i drugim miejscem to były tylko 2 c...

źródło: comment_1613986398Ra8Xo1cL4keZciu0BfbpRv.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KaMaTwo: Nawet nie napisałeś co to za skocznia. Nie ma info jak dołączyć do zabawy. Nie ma info o zasadach. Nie ma info jak się nazywa gra.

Moze chciałbym dołączyć ale nie wiadomo co i jak :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nocny-mirek: wbijaj śmialo. @KaMaTwo odwala naprawdę kawał dobrej roboty i sprawnie organizuje konkursy =) Wyniki są już dla bardziej zorientowanych. Jakbyś miał jakieś pytania, których nie znajdziesz w FAQ, to pytaj bez ceregieli, na pewno pomożemy!

Co do konkursu, to szacunek za 94 metry. Przez dłuższy czas męczyłem się z przebiciem 90 metra, ale na wyjadaczy jeszcze za mało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajnie, że
  • Odpowiedz