Wpis z mikrobloga

Witam, jaki rower stacjonarny do 500zl byście polecali? Czy do tej ceny warto w ogóle czegoś szukać? Zależy mi na tym aby był stabilny i nie rozwalił się po dwóch latach użytkowania. No i opór sensowny jakiś. Najchętniej coś ze sklepu stacjonarnego typu media expert czy coś żebym mógł od ręki kupić.

#sport #dieta #rower #bieganie #mirkokoksy
#mikrokoksy
  • 14
  • Odpowiedz
@Wojtas_elo: ode mnie dwie uwagi:
1. W tej cenie nie kupisz nic porządnego. Jak chcesz wejść na tak niską półkę to jedyną sensowną opcją byłby dla mnie decathlon z najtańszym modelem - essential. Te dodatkowe 50zł to chyba skądś wyciśniesz.
2. Przez zamknięte siłownie i postanowienia noworoczne rynek tych urządzeń jest wypompowany (a ceny napompowane) do granic możliwości. Na kilku modelach które mnie osobiście interesowały ceny poszybowały w górę średnio o
  • Odpowiedz
@Wojtas_elo: Dlatego jak majk pisze. Dołóż i kup sprzęt z decathlonu. Masz wtedy bardzo sensowny sprzęt jak na ten budżet + mega dobrą gwarancję (co pamiętam do 10 lat dostępność części). Ja rodzicom ostatnio kupiłem model za 1400 i Panie śmigają aż miło. A do 500 zł z nowych to kupisz badziew gdzie zamiast płynnej jazdy będzie #!$%@? :D
  • Odpowiedz
@Wojtas_elo: głównie na możliwość naprawy trzeba patrzeć, a z tym jest generalnie słabo. I tym właśnie aspektem decathlon wygrywa rynek. Jak kupisz noname sprzęt z allegro i za 5 lat się zepsuje, to możesz go wyrzucić na złom.

@gokish: z ciekawości, kupiłeś bike 500 (wczesniej chyba EB 500) ??
  • Odpowiedz
@majk_emigrant: dokładnie bike 500. Sam nawet na tym mógłbym pojeździć bo jednak robi robotę cały sprzęt i w miare naturalnie się jedzie nie czuje się pseudo oporu tanich maszyn
  • Odpowiedz
@gokish: kilka razy miałem już go w koszyku i zawsze odpuszczałem ze względu na fatalne opinie o siodełku. Nie wiem czy da się je w prosty sposób wymienić na jakieś inne - od roweru trekkingowego np.
Negatywne opinie głównie pochodzą od facetów, co może być pewną sugestią.

Kręcicie na nim dłużej niż pół godziny? Jakieś wrażenia?
  • Odpowiedz
@majk_emigrant: No wiesz rower stacjonarny taki jak te decathlonowe to wg mnie nie rowery na jeżdżenie dłużej niż godzina więc nie wiem jak to jest. Dla mnie siodełko jest spoko a pewnie jak się pokombinuje to i inne zamontujesz jakoś.
  • Odpowiedz