Wpis z mikrobloga

@elon_w_zbozu: tak samo jak z Kościołem - większość ludzi będzie ostro twierdzi, że ma czarnych złodziei i pedofilii w dupie, ale jak tylko urodzi się dziecko to od razu lecą z usłużnym zapytaniem "Szczęść Boże, kiedy można umówić się na chrzest?" (drugie pytanie, już tylko w głowie zadawane to "czemu ten #!$%@? tak dużo bierze?" i "co go obchodzi, że bez ślubu jesteśmy"?).

Potem takie dziecko poślą na religię ("#!$%@?, tę
@elon_w_zbozu Piszę to od początku istnienia mojego konta.

PiS nie jest problemem. Jeżeli zostałby zlikwidowany, to powstałaby nowa partia o takich samych poglądach i na nią polski motłoch oddałby swój głos. Czyli nic by się nie zmieniło.

Problemy są dwa:

- polaki
- demokracja

Wystarczy wyeliminować jeden z nich.

Winny nie jest Kaczyński, Morawiecki czy Ziobro. Winny jest każdy człowiek, który oddał głos na tę hołotę.

Winnych mijasz codziennie na ulicy.

To
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elon_w_zbozu: powtarzam to od lat. Kolejne wybory też wygrają, ja im kibicuje. Nie głosuje na nich, ale kibicuje, bo śmiesznie to się z boku ogląda. Pioruny jakieś na profilowych na FB, na szybach, tatuaże, Julki na protestach
@Pink_Floyd: takich rzeczy jest co raz mniej, mój chrześniak kończy 15 lat w tym roku. Miał chrzest, miał komunię, ale siostra 2 lata temu wypisała go z religii. Do bierzmowania nie pójdzie. Druga siostra ma dwie córki, jedna 11 lat i po chrzcie, ale już bez komunii, druga (7) chrztu już nie miała - jak łatwo się domyślisz, komunii także. O bierzmowaniu u nich to nawet nie ma mowy. W klasie
@elon_w_zbozu: Nie zgadzam się, bo to zakłada, że obywatele są stale na jednakowym poziomie inteligencji (głupoty) - a to nieprawda, rząd cały czas intensywnie ogłupia społeczeństwo, gdyż im głupsze, tym łatwiej im się rządzi. Ryba ZAWSZE psuje się od głowy.
Cii. Mądrzejsze jest o tym nie wspomnieć, bo my Polacy jesteśmy najmądrzejsi, najinteligętniejsi i w ogóle najlepsi. Tylko co wybory ktoś nas oszuka i tak się jakoś dzieje, że nasza władza, to wcale nie jest odbicie naszego społeczeństwa. My jesteśmy pracowici, dlatego głosujemy na socjalistów, jesteśmy wierzący, dlatego głosujemy na kłamców i obłudników, jesteśmy światowi, dlatego chcemy reprezentantów którzy plują na naszych sąsiadów, no i najważniejsze, jesteśmy dobroduszni i dlatego tylko liczymy,
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Strasznie pokrętna retoryka. Idąc Twoim tokiem myślenia, za gwałt nie są odpowiedzialni gwałciciele, tylko laski, które się skąpo ubierają.


@Niekumaty_ Że co?! To właśnie moja logika mówi, że winny jest gwałciciel.

Bardziej bym porównał tak: Pies kogoś pogryzł. Kto jest winny pies czy właściciel? No oczywiście, że właściciel.

Bo ktoś go powinien kontrolować, sterować nim.
Tak samo ktoś wybrał PiS i na to pozwala i wybiera go dalej.