Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: Chciałam zacytować wielkiego Polaka i odpowiedzieć "n-nie wiem", bo serio to moje lubienie jakoś ciężko uzasadnić, ale przeczytałam komentarz @Polankowicz i oświeciło mnie, że prawdopodobnie chodzi o brak ludzi xD

Ale to też zależy od miejsca. Bo np. w nieistniejącej już wsi Nieboczowy fascynowało mnie to, że jeszcze kilka miesięcy czy nawet tygodni wcześniej ktoś w tych domach mieszkał i toczyło się normalne życie, a teraz sobie po nich chodziłam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: Nigdy nie urbexowałem, ale oglądając filmy obstawiam że klimat postapo robi robotę

@Madridista98: Czasami nie ma klimatu postapo s czasami nie o niego chodzi.

@sylwke3100: ale chyba do ślunska nie masz daleko? Kaj jest taka fajna hala?

@Profil_Internetowy: No jestem i cały czas żyje na Śląsku a gdzie jest ta hala to zostawię dla siebie( ͡° ͜ʖ ͡°)

@choochoomotherfucker: Dzięki za odpowiedź
@sylwke3100: historia przede wszystkim, najbardziej lubię obiekty przemysłowe, bo jest to namacalna historia rozwoju danego regionu. Jest dreszczyk emocji, że niby nie można, oraz głupia świadomość z tyłu głowy, że niedawno jeszcze to było czyjeś życie, zakład pracy, coś z czym się było związanym, a teraz w ruinie
@wykolejony: to prawda będąc w niektórych miejscach ludzie nie mają pojęcia co robią niszcząc kawał historii niechcianej , porzuconej My jednak chcemy pokazać te miejsca nim jeszcze istnieją i natura nie zabrała ich bądź miejsca które nie mają szans na ponowne wykorzystanie zostają zburzone a kiedyś były to miejsca pracy setek ludzi to o tym rzadko kto pomyśli.