Wpis z mikrobloga

Wielu tutaj wkurza kościół katolicki i jest to całkiem zrozumiałe (afery, rozpasanie, polityka). Moim zdaniem jednak wyśmiewanie wiary, to nie jest dobra ścieżka walki, bo wielu ludzi chce w coś wierzyć. Ludzie lubią też święta, to dla nich świetne okazje by się spotkać, spędzić czas z bliskimi. Niestety każda religia na tym żeruje, wyciąga od ludzi kasę i stara się nimi kierować zgodnie z własnymi interesami. Wyszedłem z założenia, że zamiast walczyć z religią, lepiej stworzyć własną, prostą, otwartą, bezwzględnie darmową. Od pomysłu do realizacji wystarczyły dwa dni i tak powstał serwis www.latwowierni.pl (na ten moment mamy 4 łatwowiernych) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będę promował tą religię memami i zobaczymy, może kiedyś ktoś zaważy ten serwis, napisze o nim artykuł i prościutki pomysł zrobi realną różnicę? Co myślicie? I jeszcze raz powtarzam - to nie jest jakkolwiek komercyjny projekt i nie będę miał z niego ani grosza bo nie o to tu chodzi. #ateizm #bekazprawakow #bekazkatoli #latwowierni
popik3 - Wielu tutaj wkurza kościół katolicki i jest to całkiem zrozumiałe (afery, ro...

źródło: comment_1613904483ZheMYLWGR2reWwvubHTYLh.jpg

Pobierz
  • 11
@reynevayen: Tylko właśnie pastafarianie są nastawieni na wyśmiewanie wiary jako takiej. A ja szanuje to ze ktoś wierzy, tylko mam problem z instytucjami, które tą wiarę wykorzystują...