Wpis z mikrobloga

Witam, większość z was zna mnie i mojego dziadka ze wspierania schronisk dla zwierząt w woj. Lubuskim i jego #rozdajo z zegarkiem. Dziadek od wielu lat odmawiał sobie żeby dawać innym, jego córka a moja ciotka od lat mu powtarza żeby dał sobie spokój bo z tego nic nie będzie miał oprócz problemów :-) Jak pewnie wielu z was wie (dziękuję osobom z Lubuskiego za osobiste zainteresowanie i kontakt z dziadkiem), dziadek przebywa w szpitalu w Zielonej Górze, jeszcze z problemami z oddychaniem i w dość nieciekawym stanie po covidzie.. Dziadek jeszcze przed chorobą obiecał żałożyć sobie tutaj konto bo był wniebowzięty gdy słyszał o waszym wsparciu, czekając na jego wyjście chciałbym ostatni raz prosić was o pomoc. Już wiem że dziadek nie poradzi sobie po wyjsciu z grzaniem węglem w swoim przedwojennym domku, on juz ledwo co chodzi.. Proszę o WykopEfekt! - niech się zdziwi po powrocie ze szpitala. Chciałbym żebyście pomogli mi zamontować mu kondensacyjny kocioł gazowy. A niech się ciotka zdziwi że dobro i wielkie serce wraca. Z tego co się dowiadywałem, na kupno i montaż nowego kotła gazowego brakuje nam około 4tys zł. Proszę o wykop efekt! Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/6r53k2
Obiecuje nagrać szok dziadka po powrocie ze szpitala, kocioł będzie z wielkim znaczkiem wykopu :)
Wołam ludzi z pierwszego wpisu. Przepraszam jeśli ktoś nie chciał być wołany.
Co do drugiej zbiórki na schronisko, jakoś w połowie marca będzie rozwiązanie, już większość osób otrzymała prezenty z rozdajo lub są w drodze :-)
#pomagajzwykopem #mikromodlitwa #wykopefekt #
CaRo_ - Witam, większość z was zna mnie i mojego dziadka ze wspierania schronisk dla ...

źródło: comment_16139014188NmOZMPRTCebHcHtGFzQbe.jpg

Pobierz
  • 174
  • 380
@CaRo_ ale przestań mnie już wołać do swoich zbiorek, #!$%@? mac, raz Ci napisałem żebyś nie sprzedawał pamiątek rodzinnych ani nie oddawał wśród wykopków, bo zachowywałeś się jak 15 latek co potrzebuje nagle pieniędzy na wódkę. A teraz robisz jakieś zrzutki na cztery tysiące, gdzie większość kasy za piec Ci sponsorują podatnicy, a Ty zamiast pójść do roboty ewentualnie zrobić zrzutę wśród rodziny to nudzisz i nudzisz dalej tutaj.
Na kosmetyki dla