Wpis z mikrobloga

@sargento: bo to pierwszy raz pieszy lub rowerzysta wyskakuje na pasy? Kolega widać nigdy za kółkiem nie zasiadł że takich sytuacji nie zna, a jedynie je poznał od strony tych co potrafią wtargnąć.
Zarzucasz "#!$%@?", a sam robisz za specjalistę którego nie było na miejscu zdarzenia lecz widząc rozbite auta + markę BMW już wszystko wiesz, już wyrok zapadł, już skazujesz winnego. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) szybciej
@Witson dalej nie jestem sobie w stanie tego wyobrazic. Ktoś mu wyszedł na przejście wiec odbił na lewo przez wysepkę z latarniami na drugim pasie wrąbał się w 6 aut? Kto normalny odbija w stronę słupów i latarni? Czy ktoś mu wtargnął na przejscie dla pieszych kiedy kierowca był na środku na srodku skrzyżowania a on odbił pod prąd, bo bał sie ze nie wyhamuje?
Szkoda pasażerki
@SeriousDude mnie np. zastanawia mnie jak na Jana Pawla przy obywatelskiej trzeba odbic w lewo kiedy na przejsciu ci ktos wyskakuje, by nie zatrzymac się na latarni
@kt13: ani ja, ani Ty, ani tym bardziej @sargento nie jesteśmy śledczymi, nie od nas to zależy, nie my zbieramy dowody i nie my decydujemy o dalszym postępowaniu ( ͡~ ͜ʖ ͡°) dlatego absurdem jest typowanie winnego na podstawie samych zdjęć i zlepku informacji które są specjalnie redagowane aby wzbudzać większe zainteresowanie czytelnika. Jak na razie wiemy kto wjechał w kogo i ile jest poszkodowanych. Do momentu
@SeriousDude mnie np. zastanawia mnie jak na Jana Pawla przy obywatelskiej trzeba odbic w lewo kiedy na przejsciu ci ktos wyskakuje, by nie zatrzymac się na latarni


@kt13: to co napisał @Witson z teoretycznego punktu ma sens. Jak wiemy, jest tam lewoskręt. Jak wiemy, w momencie gdy jest taki lewoskręt przejście dla pieszych po jednej stronie ma światło zielone. Jak wiemy, spokojnie 99.99% kierowców widząc z daleka już długo palące się
@sargento: słaby robisz research jeśli tak denne pytania zadajesz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Pedalarstwo w praktyce.
Musisz mieć straszny ból pupci widząc tych wszystkich kierowców... gdy Ty czy to deszcz, czy śnieg, czy upał musisz pocinać składaczkiem...

Co tak wykopowy specjalisto? Już zdążyłeś #!$%@?ć pieszych jeżdżąc po chodniku, czy może kierowców jeżdżąc po ulicy mając ścieżkę obok lub przejeżdżając wzdłuż pasów uważając się za Boga? ( ͡
@sargento: ja? Czy człowiek który na każdym kroku musi swój problem życiowy wylewać na kierowców? ( ͡º ͜ʖ͡º) nie ma dnia abyś nie gnoił kierowców, a wychwalał pedalarzy. Więc kto tu ma coś z deklem?

Już nie wspomnę o tym jak nazywasz innych wykopowymi specjalistami, a sam po minucie od zdarzenia wydajesz wyroki kto winny, wykopowy specjalisto xD masz wszystkich w chałupie czy aż tak cierpisz?
@sargento: piętnujesz każdego kto śmie jeździć samochodem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dlaczego nie piętnujesz rowerzystów którzy łamią przepisy? Tylko jeszcze im przyklaskujesz i kręcisz bekę że dzięki temu kierowcy muszą się męczyć? Ułomność Cię do tego pcha? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie odniesiesz się do swej wypowiedzi odnoście nazywania innych wykopowymi specjalistami w momencie gdy sam nim jesteś? Łatwo wytykać błędy innych, gorzej
przecież nie tak dawno inny gościu wjechał w dostawczaka na pełnej

tamten był naćpany no i zdechł.


@sargento: szkoda że czasem i Ty nie masz racji tylko ciągle mylisz się w swych stwierdzeniach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Pamiętasz jak 10 listopada 2020 w momencie miałeś dostarczone badania toksykologiczne kierowcy audi? Prokuratura jeszcze w połowie stycznia 2021 ich nie miała, a dostała na przełomie stycznia/lutego i do tej
@SeriousDude: aktualizacja decyzją prokuratury 28-letni kierujący został zatrzymany - informuje Adam Kolasa z KWP w Łodzi.


@sargento: normalna procedura w momencie gdy jest sprawca, co w tym dziwnego? To było oczywiste w momencie gdy pojawiły się osoby poszkodowane u których leczenie jest powyżej 7 dni ( już wykopek pisał że jedna osoba jest w stanie ciężkim, a sam sprawca ma połamane obydwie kończyny dolne ). Lecz nie myśl że chłop