Wpis z mikrobloga

Znalezienie faceta do relacji związkowej to najtrudniejsze zadanie jakie wyznaczyłam sobie na ten rok
Ci którzy podobają mi się na #tinder nawet nie kryją się że chcą mnie po prostu przelecieć.
Zresztą nawet jak udają że im choć trochę zależy to i tak kończy się to jak zawsze... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na dniach zamierzam założyć fb randki, może tam będzie lepiej

Wiem że najlepiej byłoby szukać poza Internetem, ale wśród znajomych mam raczej słabą reputację jeśli chodzi chodzi o trwałość moich relacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc obawiam się że prędzej czy później jakaś wspólna znajoma by się wygadała ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #tfwnobf #samotnosc
  • 55
@sweet_dream99: Z tego co piszesz wynika, że jesteś za mało atrakcyjna, żeby Cię pokazać znajomym i spędzać z Tobą więcej czasu, za to w sam raz jak ktoś potrzebuje sobie na szybko spuścić z krzyża. Takie low hanging fruit. Opinia wśród znajomych i ich skłonność do obrobienia Tobie dupy, zdaje się to potwierdzać.

Popracuj nad sobą i wymaksuj wygląd, to może znajdziesz jakiegoś lepszego faceta do związku.
@sweet_dream99:

Według mnie przeszłość nie ma znaczenia.


Dla Ciebie nie, ale dla kogoś to już może mieć znaczenie. I tu nie chodzi o samą szczerość, po prostu związek z osobą, który nie zaakceptowałby Ciebie że względu na przeszłość nie ma żadnego sensu. W sensie chciałabyś być z facetem, który zerwałby z tobą jeśli by się dowiedział, że uprawiałaś niezobowiązujący seks? Ja nie.

no to gdzie mam znaleźć przystojnego do stałej, poważnej
@sweet_dream99: Typowa zarzutka, jeszcze na tagu przegryw. No ale dobra...

Szukaj faceta który ma podobne do ciebie doświadczenia i otwarcie mów o przeszłości. Inaczej taki związek nie ma sensu, bo będzie źle ci z tym że go okłamujesz to raz a dwa nie będziecie się wzajemnie rozumieć.