Wpis z mikrobloga

@Czapelek: Ogólnie spoko, ale musiałem np. do zarządzania chłodzeniem użyć fanowskiego programu.
Znajoma ma nowszy model z RTX2060 i też sobie chwali. Chyba, że musisz często z nim przemieszczać, to już tak fajnie nie jest. I problem z częściami zamiennymi. Padł mi kabel od kamerki(chyba). Ani kabla, ani modułu całego od kamerki nie da się dostać. Ceny kart graficznych też porażają 500$ za GTX 1060, używkę na ali. Tylko CPU
  • Odpowiedz
@Wollier: Sam zastanawiałem się właśnie nad kadłubkiem clevo ale z r5 3600 i 2070 ale nigdzie nie było żadnej sensownej recenzji i tak bałem się wsadzić prawie 8k w coś niewiadomego, na plus w tych lapkach miejsce na dyski i rozbudowa tego kompa prawie jak stacjonarki, jednak jedynym chyba ograniczeniem będzie zasilacz, przy takiej konfiguracji ile masz W ? No i koniec końców wybrałem asusa z r9 4900h i 2060
  • Odpowiedz
@Czapelek: Zasilacz 330W. Ja szukałem jakiegoś nowego do 3,2K-3.5K, no w tym przedziale, co ciekawsze to było tylko lenovo, z GTX 1050 i jakąś i5. Clevo wyłapałem za jakieś 3.5K.
  • Odpowiedz