Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 325
Pozwolę sobie zacytować @KonRafalHasa ponieważ ten tekst idealnie podsumowuje tag #przegryw i uważam że więcej osób powinno się nad tym zastanowić

"Wszystko na tym portalu jest przezarte nienawiscia: nienawidzicie kobiet ladnych bo was nie chca, kobiet brzydkich bo sa brzydkie, chadow bo Wam odbieraja te kobiety (ktorych i tak nienawidzicie), nienawidzicie nie-chadow ktorzy maja laski bo przeciez sa beciakami. Mam wrazenie ze najbardziej na swiecie nienawidzicie sami siebie."

Pozdrawiam cieplutko i miłej soboty
#gownowpis
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KonRafalHasa: co mnie twoje osobiste traumy dziewczyno i jakies mierzenie sie, kto ma gorzej, skoro oboje wiemy, jakie sa realia. twoj pojedynczy przypadek nic nie zmienia, wyjatek potwierdza regule. w dzisiejszych czasach mezczyzna to emocjonalny wloczega
jako osoba, ktora ma ciezkie przezycia za soba, bo wlasnie tak sugerujesz, powinnas okazac zrozumienie wobec osob, ktore maja podobne doswiadczenia co ty, ale tego nie robisz, dlaczego? bo prawdopodobnie sciemniasz.
no i pamietaj,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Liese: a ja wiem, kilka razy. Nie było to na zasadzie spotkań typu randka ale normalne jakieś tam zajęcia typu ploty na palarni, powroty zbiorkomem, domówki itd.
  • Odpowiedz
@Liese: nie trzeba się pytać. Człowiek widzi takie rzeczy czy ktoś jest nim zainteresowany czy nie i dalej podejmuje odpowiednie kroki. Dla każdej byłem tym miłym kolegą, zawsze radosnym i pomocnym. Tyle...
  • Odpowiedz
@KonRafalHasa: nawet jeśli dziewucha była gnębiona, to i tak ma 200 razy łatwiej w późniejszym życiu, bo nikt nie wymaga od niej wzrostu 185cm, sylwetki Schwarzeneggera, mordy jak wykutej w kamieniu, zarobków 15k netto miesięcznie, fury z salonu i willi pod Warszawą. No i oczywiście braku jakichkolwiek emocji, bycie wiecznie twardym jak skała itd.
  • Odpowiedz
@Mazurski_Separatysta: Dlaczego łykacie tak niskich lotów bait i w ogóle wchodzicie w te jałowe pogadanki bo dyskusją tego nazwać nie można? Różowe nie są w stanie zidentyfikować się z żadnym z waszych problemów dla nich takie rzeczy jak bycie gnębionym od małego, chroniczna samotność, pogarda i brak jakiegokolwiek zaintersowania od płci przeciwnej, brak znajomych, wiecznie milczący messenger, urodziny w które nikt o Tobie nie pamięta, samotny sylwester i tak dalej
  • Odpowiedz
@Mazurski_Separatysta: tutaj sie zgadzam akurat z @Liese:
jesli nic w ogole nie dzialales, to rzeczywiscie nie masz argumentow i powtarzasz jedynie to co ci glupsi z tagu. ja akurat mam pewne doswiadczenia za soba, jedne lepsze, drugie gorsze, dlatego jestem dosc pewny tego co mowie
co do osmieszenia, jakbym ci pokazal kilka wspomnien z mojej glowy, to bys splonal ze wstydu i krindzu xD.
  • Odpowiedz
@Liese: no dobrze, czyli i tak bym wrócił do miejsca startu. Jakbym podbijał co do drugiej to by mnie wzięli za jakiegoś czuba czy desperata. Nic by się nie zmieniło.

@Gorzki_stulejarz: chcę po prostu koleżankę uświadomić, że ma mylne wyobrażenia o nas spierdoksach. Wiem, że nie weźmie tego do siebie bo żyje w swoim wykreowanym świecie ale też czasami warto wyjść z tej bańki s----------a (mówię tu o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mazurski_Separatysta: nie musisz wracać do miejsca startu ani nie musisz podbijać do każdej
Po prostu teraz jak ci się spodoba jakaś znajoma to zaproponuj jej żebyście gdzieś razem poszli
Jeśli się zgodzi- super
Jeśli się nie zgodzi- trudno
Jeśli cię wyśmieje- c--j z nią, nawet na bycie znajomą nie zasługuje
  • Odpowiedz