Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 325
Pozwolę sobie zacytować @KonRafalHasa ponieważ ten tekst idealnie podsumowuje tag #przegryw i uważam że więcej osób powinno się nad tym zastanowić

"Wszystko na tym portalu jest przezarte nienawiscia: nienawidzicie kobiet ladnych bo was nie chca, kobiet brzydkich bo sa brzydkie, chadow bo Wam odbieraja te kobiety (ktorych i tak nienawidzicie), nienawidzicie nie-chadow ktorzy maja laski bo przeciez sa beciakami. Mam wrazenie ze najbardziej na swiecie nienawidzicie sami siebie."

Pozdrawiam cieplutko i miłej soboty
#gownowpis
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wasted_Life97: wiedziałam że padnie argument z tym że kobiety mają łatwiej
Ja temu w sumie nie zaprzeczam
Ale z drugiej strony w głowie musiałam sobie wszystko sama poukładać i sama z tym poradzić
Nikt mi w tym nie pomagał
Zwłaszcza gdy byłam szkolnym brzydkim kaczątkiem xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Liese: no a bo jest inaczej. Możesz mi uwierzyć albo i nie ale nie zawsze siedziałem w piwnicy tylko byłem wśród ludzi. Ba, prowadziłem nawet ciekawe życie towarzyskie, miałem wielu znajomych obojga płci, dużo udzielałem się w życiu akademickim, jeździłem na konferencje naukowe, miałem jakieś swoje małe sukcesy. Dziś ktoś by powiedział (o zgrozo pewnie i ja) , że to było n0rmickie życie bo nie bałem się ludzi, dużo rozmawiałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Wasted_Life97: wtedy nie, wtedy byłam przez nich wyzywana i popychana
Jak dorosłam i się ogarnęłam to to się trochę zmieniło, ale nadal najczęściej to atencja przez internet od obcych chłopów którzy mnie nie znają i nigdy nie widzieli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Mazurski_Separatysta: zamknąłeś się w piwnicy mając normalne życie, tylko dlatego że nie mogłeś znaleźć kobiety?
Czy dla was jedynym celem w życiu jest związek?
Pytam poważnie bo tego nie rozumiem
Czaję że jest przykro jak nie masz partnerki ale jeśli reszta życia idzie fajnie to dlaczego się tak załamywać przez tylko ten jeden aspekt w życiu?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KonRafalHasa: na pewno mniejszy niz osoby z tagu, ktore maja patole na chacie i lata gnebienia w szkole i w domu przebywajac od malego w samotnosci
Juz samo to, ze masz cipe, oznacza, ze grasz na easy poziomie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Liese: dlaczego mowisz per wy? Przegryw to nie zadna konkretna grupa, tylko tag na wykopie i mem. Poza tym, zielonka nie stanowi zadnej funkcji reprezentacyjnej.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Liese: nie dlatego, po 3 latach licencjatu wyjechałem na magisterkę do całkowicie innego miejsca do całkowicie innego środowiska. Nie zdążyłem złapać z tamtymi ludźmi relacji bo dużo czasu spędzałem na nauce a potem wybuchła pandemia. Związek z kobietą nie jest nadrzędnym celem ale, ty tego nie zrozumiesz, jest on potrzebny. Człowiek to zwierzę stadne, potrzebuje zrozumienia, czułości, atencji. Tak już nas stworzyła natura, tego nie oszukasz.
Co do reszty, która
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mazurski_Separatysta: w jaki sposób mam zrozumieć jeśli z góry zakładasz że "ale, ty tego nie zrozumiesz"
Co do pandemi to wydaje mi się że każdemu jest ciężko i każdy ma ten problem. Ja np zaczęłam studia i wybuchła pandemia, przez te pół roku też nie zdążyłam się z nikim poznać. Też jest mi ciężko siedzieć samej w domu cały czas ale traktuję to jako czas dla siebie i poświęcam go
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Liese: nie zrozumiesz mężczyzny, który nie spełnia wymogów atrakcyjności a kobiety nie mają problemu z zawieraniem relacji międzyludzkich także chodzi mi o to. A pandemii nie obwiniam o swoją sytuację, żyłem w bańce i w sumie dobrze, że tu trafiłem bo kilka rzeczy sobie wyjaśniłem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Liese: no jak każda chce wzrostaka o atletycznej sylwetce i pięknej twarzy z bujnymi włosami to nie dziwota, że mają problem. Te chłopaki mają dużo roboty i nie do każdej dojdą
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Liese: jak Ci wcześniej mówiłem, swego czasu znałem wiele osób w tym par. Dziewczęta o rubensowskich kształtach albo te mniej urodziwe albo były same albo właśnie z chłopakami o kilka lig wyżej od nich. Chloptasie mojego pokroju nie miały nawet podjazdu do kogokolwiek
  • Odpowiedz