Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 325
Pozwolę sobie zacytować @KonRafalHasa ponieważ ten tekst idealnie podsumowuje tag #przegryw i uważam że więcej osób powinno się nad tym zastanowić

"Wszystko na tym portalu jest przezarte nienawiscia: nienawidzicie kobiet ladnych bo was nie chca, kobiet brzydkich bo sa brzydkie, chadow bo Wam odbieraja te kobiety (ktorych i tak nienawidzicie), nienawidzicie nie-chadow ktorzy maja laski bo przeciez sa beciakami. Mam wrazenie ze najbardziej na swiecie nienawidzicie sami siebie."

Pozdrawiam cieplutko i miłej soboty
#gownowpis
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Liese: Żeby szukać alternatywy trzeba chociaż trochę wiedzieć, co nią jest. Jedyna alternatywą o jakiej mogłem się dowiedzieć od genialnych normickich doradców, to "po prostu bądź bogaty, bro, kup willę pod Warszawą i dwie fury z salonu, a wtedy cudownie ludzie zaczną cię lubić, bo będą myśleli, że coś na tym zyskają"
  • Odpowiedz
@Liese: Jeszcze poniższa logika.

Ładne kobiety - według nich szmaty bo lecą na osobę atrakcyjną z zainteresowaniami innymi niż oglądanie japońskich bajek i patostreamy

Brzydkie kobiety - nie chcą bo brzydkie

¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miler111111: jakbyś wiedział co jest alternatywą to nie musiałbyś jej szukać. Właśnie po to się czegoś szuka żeby to znaleźć. Musisz po prostu próbować różnych rzeczy które wpadną ci do głowy i zobaczyć jak oddziaływają na twoje życie
  • Odpowiedz
@Liese: pytasz o to kto to wymyslil to ci odpowiadam.

Gdy cala grupa spoleczna jest w ten sposob dyskryminowana i obrazana to w koncu zamienia obelge w powod do dumy.
Patrz np na slowo czarnuch ktore bylo pejoratywym slowem uzywanym przez bialych, a murzyni zrobili z niego swoja tarcze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Miler111111: podbudowanie ego znęcaniem się nad kimś działa tylko chwilowo. Serio myślisz że jak w podstawówce kogoś pobijesz to resztę życia masz z górki? Niestety nie. Osoby znęcające się nad kimś w szkole mogą być ofiarami podobnych zachowań w dorosłym życiu
Nic tego nie warunkuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mazurski_Separatysta: próbowałam wielokrotnie, ale nadal nikt mi tego nie wytłumaczył w inny sposób niż kobiety złe i nie lubimy bo mamy kilka cm za mało i kilka włosów nam wypadło
  • Odpowiedz
@Liese: bzbadania naukowe wykazały, że gnębiciel odnoszą zdecydowanie częściej sukcesy w życiu niż ich ofiary, które przeważnie kończą jako pogardzane przez społeczeństwo śmiecie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Wasted_Life97: nie nazwałbym siebie normikiem, sama byłam wyzywana, poniżana czasami nawet bita
W rodzinie też nie miałam kolorowo
A mimo to jakoś nie utożsamiam się z przegrywem i nie uważam że tamte wydarzenia zdefiniowały resztę mojego życia. Bo tak nie jest
  • Odpowiedz