Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 325
Pozwolę sobie zacytować @KonRafalHasa ponieważ ten tekst idealnie podsumowuje tag #przegryw i uważam że więcej osób powinno się nad tym zastanowić

"Wszystko na tym portalu jest przezarte nienawiscia: nienawidzicie kobiet ladnych bo was nie chca, kobiet brzydkich bo sa brzydkie, chadow bo Wam odbieraja te kobiety (ktorych i tak nienawidzicie), nienawidzicie nie-chadow ktorzy maja laski bo przeciez sa beciakami. Mam wrazenie ze najbardziej na swiecie nienawidzicie sami siebie."

Pozdrawiam cieplutko i miłej soboty
#gownowpis
  • 160
@Liese to efekt kuli śnieżnej. Proces nie do zatrzymania. Efekt wzajemnej adoracji. Przez wiele lat kobiety były głaskane, jak kobieta zdradziła to facet był zapewne ten zły. Jak facet zdradził to zapewne był śmieciem. Kobieta w tym przypadku poszkodowana. Jak kobieta uderzyła faceta - należało mu się. Jak facet uderzył kobietę - #!$%@? co ty jej zrobiłeś cwelu.
Można wymieniać.
Tak jak z pedofilami w sutannach. Kiedys temat tabu a dzisiaj sie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@Liese: no końcówka trafna, #!$%@? mi w dupe. A że lubię sobie ponarzekać na k0biety bo patrzą tylko na wygląd i są pozbawione empatii to moje. Nie wyskakuj tylko, z tym że zawsze można obniżyć wymagania bo to #!$%@? prawda. Jak facet jest obiektywnie poniżej 5/10 jak ja to nie ma co liczyć na relację pełną czułości i zrozumienia czy nawet na jakąkolwiek ale nie oszukujmy się, nikt nie chce być