Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pijcie ze mną kompot :) Właśnie przyszły wyniki badań DNA!!! Nie jestem ojcem :D A to oznacza, że nie będzie ślubu (którego nie chciałem), nie będzie alimentów, nie będzie potrzeby ukrywania się :) A co się pobawiłem, to moje. Na koniec adrenalina, ale dzisiaj wreszcie szczęśliwe zakończenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zdrada #p0lka #logikarozowychpaskow #wygryw #przegryw #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #602f7e1a267126000a876098
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 51
@justypl: Dlaczego piszesz w liczbie mnogiej? Z krótkiej historii wynika, że kobieta puszczała się na prawo i lewo tak mocno, że nawet nie wiedziała, kto jest ojcem dziecka. To źle świadczy przede wszystkim o niej, a nie o biednym chłopie, który mógł o pozostałych przygodach nic nie wiedzieć. Gdyby podejmowała w życiu inne decyzje, nie miałaby takiego problemu.
@Biszkopcik: Płacisz na nie swoje dziecko?

Kobieta moze sie nie zgodzic na test DNA


Ale to jest bez sensu. To wygląda tak, jakby przestępca nie zgodził się na uwzględnienie dowodów przeciwko sobie, dostarczonych przez swoją ofiarę. De facto winna zdrady matka, świadoma konsekwencji, miała legalną moc decyzyjną na zablokowanie sprawy przeciwko sobie, w której jest winna. Musi być jakieś inne wyjście?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@Biszkopcik: podać to se może. Jeśli nie są małżeństwem to jak poda to jest to tylko i wyłącznie wpis w dokumencie, który nie ma żadnego skutku prawnego. Może sobie podać nawet Jarosława Kaczyńskiego. Jeśli nie są małżeństwem ojciec musi przed urzędnikiem USC uznać dziecko, a jeśli tego nie zrobi to w imieniu dziecka matka pozywa ojca o ustalenie ojcostwa. Tam jeśli ojciec sam z własnej woli nie uzna dziecka lub są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: gratki xd u nas w wiosce też ostatnio była sytuacja, że laska szukała ojca swojego dziecka, i 5 chłopa musiało robić testy DNA. Beka, że to żaden z nich. Pewnie ruchała się jeszcze z jakimś żulem do którego się nie przyzna :D