Wpis z mikrobloga

@Gragam26: pamietajcie ze bobozjeby beda wam pisac " A MASZ DOWUD? MASZ HM PRZECIEZ TO PODEJRZENIE - TO NIC NIE ZNACZY" xDD
Najlepsze jest to ze nigdy od szczocha nie mielismy follow upu co do oczyszczenia z zarzutow - a pewnie by sie tym chelpil - a tak no coz, kazdy wie jak jest poza sekciarzami.
  • Odpowiedz
@Skatedog: Ja to marzę o tym żeby jarek udał się nie na komisariat, tylko do sądu po zaświadczenie w związku z czym zostały wycofane zarzuty i wyjdzie dlaczego faktycznie ma kuratora i musi z-------ć na terapie nasz jupiter. I wyjdzie na jakich zasadach wstrzymano postępowanie moczopijcy
  • Odpowiedz
@Skatedog: Chłopie, a miałeś dowody na pobyt w szpitalu ze względu na trzustkę i zapalenie płuc? Tylko wtedy kręcił tak że sam już nie wiedział jaka wersja jest aktualna, leki miał pokazać i nigdy nie pokazał. Takich sytuacji było wiele gdy Jareczek nie miał na coś dowodów.
Przecież to 207 ciągnie się za nim długi czas, gdyby był czysty dawno by wrzucił papiery i pokazał że jest niewinny, a skoro
  • Odpowiedz
@salamsalejman: ja mam info z pierwszej ręki, Ty nie....ale napisać w necie możesz wszystko. Rzygać się chce na to wszystko co wypisują internetowi mędrcy nie mający pojęcia jak jest naprawdę....a kreujecie się na jedynych prawdomównych
  • Odpowiedz