Wpis z mikrobloga

Jeden z niebieskich opublikował post, w którym zarzuca to, że cyt. nie mógł zaruchać i znaleźć kolegów przez brzydki ryj. Za komentarz, który mu napisałam i napiszę poniżej Mirek dodał mnie do czarnej listy i zwyzywał od trolli. Rozwijając:

Wygląd nie ma tak dużego wpływu na to, czy ruchacie i czy macie przyjaciół czy nie. Powodem jest wasza niska samoocena i brak pewności siebie z tego powodu. Spowodowany zazwyczaj tym, że daliście zrobić z siebie najgorszych przez innych. Teraz sami tak na siebie patrzycie.

Większość ludzi nie uważa się za idealnych i ma różne kompleksy. Ale dobrze jest się akceptować mimo wad. Brzydcy ludzie są w związkach, odnoszą sukcesy w zawodowym życiu, mają przyjaciół.
Dla kumpli nie ma znaczenia jak wyglądasz, a dziewczyny zwracają uwagę na pewnych siebie facetów.

Piszę to po to, bo nie warto patrzeć na to jak posądzają nas inni. Każdy z nas jest wartościowym człowiekiem. Nie pozwólmy sobie wmówić, że z powodu brzydkiej twarzy jesteśmy do niczego.


#przegryw

Miras, @VernonCape - przemyśl temat. I wołam, bo nie chcę obgadywać za plecami.
angela09 - Jeden z niebieskich opublikował post, w którym zarzuca to, że cyt. nie móg...

źródło: comment_1613742419Hw17xijDSz6kzUh70zGP5A.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@angela09: troche uproscilas i tez nie wspomnialas o wielu rzeczach, to tez kwestia psychiki, wychowania, srodowiska itd. Tak czy siak, sie zgadzam.
Blackpill to wlasciwie juz bardziej trolling, redpill jest duzo bardziej sensowny. Nie da sie wszystkiego sprowadzic do jednego, czy dwoch czynnikow, czyli u trolli na tagu to jest wzrost i twarz (xDDD). Smiechu warte.
  • Odpowiedz
@angela09: na tym tagu siedzą ludzie, którzy mają już wykreowaną swoją własną 'rzeczywistość' i nie przebijesz się żadnym argumentem. Post bijący w ich światopogląd zostanie usunięty, a postujący zwyzywany i dodany na czarną listę. Nie ma się czym przejmować.
  • Odpowiedz
@angela09: i dobrze że cie dał na czarno, wchodzicie tu wiedząc jakie są nastroje na tagu i wysrywacie swoje wywody o wyższości charakteru nad wyglądem i czekacie na rekcje poirytowanych przegrywów,
  • Odpowiedz
@FPmaster: Na swoim przykładzie powiem. Mając 165 postawiłem się gościowi 185 z atletyczną budową ciała, w konsekwencji skończyło się to upokorzeniem przy całej klasie i nauczycielu który nawet nie zareagował. Postawić to się można gdy gość jest równy tobie, albo chociaż jest sam, a nie wspierany przez innych klakierów, którzy również dołączają do ataku.
  • Odpowiedz
@angela09: internet jest także przyczyną takiego stanu rzeczy. Jest taka presja na stracenie dziewictwa/prawictwa, że większość orłów z tagu #przegryw myśli, że po wsadzeniu penisa w waginę to się im świat odmieni. Taka sama sprawa jest z dziewczynami i ich instagramami i wszystkimi gwiazdeczkami, pokazującymi, że status społeczny i materialny to jest wszystko i że mają takie super życie, że faktycznie dziewczyny nie chcą się zadawać z takimi
  • Odpowiedz
  • 1
i dobrze że cie dał na czarno, wchodzicie tu wiedząc jakie są nastroje na tagu i wysrywacie swoje wywody o wyższości charakteru nad wyglądem i czekacie na rekcje poirytowanych przegrywów,


@UberSoldat: nie czekałam na niczyją reakcję. Post i mój komentarz był radą, nie krytyką. Taka jest prawda. Charakter jest ważniejszy. No chyba, ze chcesz pracować jako modelka.
Na stanowisko w firmie nikt Cię nie przyjmie, bo jesteś ładny. Zwraca się
  • Odpowiedz
  • 0
@getin: Popularność niekwestionowana. Ale większy wpływ ma wasz charakter. Nie siedzisz na internatach i nie widzisz, ze brzydcy ludzi tez maja partnerów i dzieci? No przeciez sam widzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie siedzisz na internatach i nie widzisz, ze brzydcy ludzi tez maja partnerów i dzieci?


@angela09: ma raczej z braku laku, bo głupio być samemu, niż jakiegoś świadomego wyboru ciekawej i atrakcyjnej partnerki, bo według twojej teorii liczy się piękny umysł i kobiety na to lecą stadami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz