Wpis z mikrobloga

Jeden z niebieskich opublikował post, w którym zarzuca to, że cyt. nie mógł zaruchać i znaleźć kolegów przez brzydki ryj. Za komentarz, który mu napisałam i napiszę poniżej Mirek dodał mnie do czarnej listy i zwyzywał od trolli. Rozwijając:

Wygląd nie ma tak dużego wpływu na to, czy ruchacie i czy macie przyjaciół czy nie. Powodem jest wasza niska samoocena i brak pewności siebie z tego powodu. Spowodowany zazwyczaj tym, że daliście zrobić z siebie najgorszych przez innych. Teraz sami tak na siebie patrzycie.

Większość ludzi nie uważa się za idealnych i ma różne kompleksy. Ale dobrze jest się akceptować mimo wad. Brzydcy ludzie są w związkach, odnoszą sukcesy w zawodowym życiu, mają przyjaciół.
Dla kumpli nie ma znaczenia jak wyglądasz, a dziewczyny zwracają uwagę na pewnych siebie facetów.

Piszę to po to, bo nie warto patrzeć na to jak posądzają nas inni. Każdy z nas jest wartościowym człowiekiem. Nie pozwólmy sobie wmówić, że z powodu brzydkiej twarzy jesteśmy do niczego.


#przegryw

Miras, @VernonCape - przemyśl temat. I wołam, bo nie chcę obgadywać za plecami.
angela09 - Jeden z niebieskich opublikował post, w którym zarzuca to, że cyt. nie móg...

źródło: comment_1613742419Hw17xijDSz6kzUh70zGP5A.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Mazurski_Separatysta:

(...) aczkolwiek relacje damsko - męskie nigdy dla mnie nie istniały i istnieć nie będą. Zdaję sobie sprawę, że pewnych rzeczy nie przeskoczę ale są takie chwile kiedy to boli


Bo nie wyglądasz jakbyś chciał to pewnych rzeczy nie przeskoczysz? Oj bez przesady ;)
  • Odpowiedz
@angela09: No nie bez przesady, wiele rzeczy widziałem i wiele przeżyłem. Nie chcę o tym gadać bo może nie jest to jakieś traumatyczne ale po prostu wstydzę się swojego zachowania i jak na świat patrzyłem przez róźowe okulary. Wygląd i wzrost to wszystko, inne rzeczy to tylko dodatki. To tak jak z obiadem - nie istnieje bez schabowego i kartofli a surówki czy kompot możesz sobie dobrać jaki tam chcesz
  • Odpowiedz
  • 1
@getin: Brzydcy muszą pracować z kobietą inaczej, bo jak podejdzie po numer to nie dostanie. Tak to już jest i to oczywiste. Wtedy jedynym wyznacznikiem dla kobiety jest wygląd, wiec decyzja prosta. Trzeba umieć się sprzedać i warto byłoby się poznać bliżej
  • Odpowiedz
  • 1
@anonekxd: @getin. I nawet bez znajomosci anonka po tym co napisał i jaką pewnością siebie i luzem emanuje już bym się z nim umówiła. A nie jakieś użalanie się nad sobą. Żadna kobieta nie chce przychlasta, którym trzeba się opiekować tylko gościa który zaopiekuje się nią
  • Odpowiedz
Dlaczego wycinasz z kontekstu? Myślisz ze jak jest przystojny chad to go przyjmą do pracy w IT jak nie ma doświadczenia ?


@angela09: To ma ogromne znaczenie, jak najbardziej go przyjmą w przypadku gdzie będzie dwóch kandydatów bez doświadczenia to zatrudnią tego przystojniejszego i nie jest to jakiś mój wymysł tylko zostało to naukowo udowodnione a ty próbujesz z tym walczyć bez jakichkolwiek dowodów naukowych. Wygląda ma ogromny wpływ na
  • Odpowiedz
@angela09: Mądre słowa, ale nie ma co się produkować, chłopy z tagu siedzą zamknięci w czterech ścianach i przez czytanie tych bzdur mają zaburzony światopogląd, którego nie zmienią po przeczytaniu tego, czy jakiegokolwiek innego posta o tym charakterze. Wiem, bo sam tu kiedyś się trułem tymi p----------i, do momentu, aż nie zacząłem faktycznie próbować.
  • Odpowiedz
@angela09: Umówiłabyś się z nim a potem by było "wiesz anon? nie ma tej chemii, jesteś świetnym facetem i bardzo uszczęśliwisz jakąś dziewczynę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako brzydki gruby facet jestem ciekaw jak podrywać dziewczyny pewnością siebie i gadką.
  • Odpowiedz
I nawet bez znajomosci anonka po tym co napisał i jaką pewnością siebie i luzem emanuje już bym się z nim umówiła. A nie jakieś użalanie się nad sobą. Żadna kobieta nie chce przychlasta, którym trzeba się opiekować tylko gościa który zaopiekuje się nią

Z przemcelem bym sie umowila, zeby go blizej poznac chociaz

to sie swietnie sklada, jestescie z tego samego miasta

tak... ? ale to tylko taka przenosnia byla


juz tu byla taka absztyfikantka XD
  • Odpowiedz
@angela09: Osoby o których piszesz nigdy nie były wykluczone z grupy, więc nie popadły w kompleksy oraz ich samoocena nie została zdeptana w ziemię w przeciwieństwie do przegrywów
  • Odpowiedz
Spowodowany zazwyczaj tym, że daliście zrobić z siebie najgorszych przez innych


@angela09: @angela09: no jasne, taki oskarek który rucha do gimnazjum czy liceum wcale nie będzie miał wyższego poczucia własnej wartości od 25 letniego prawiczka xD
  • Odpowiedz
@angela09: 1 hipergamia kobieca to fakt poparty badaniami i obserwacjami
2 Kobiety odczuwaja dyskomfort tylko przebywając blisko brzydkich meżczyzn na co są badania
3 Po czesci masz racje ale w wiekszości bredzisz
4 Nie musisz odpowiadać bo lądujesz na czarnej
  • Odpowiedz