Wpis z mikrobloga

Jeden z niebieskich opublikował post, w którym zarzuca to, że cyt. nie mógł zaruchać i znaleźć kolegów przez brzydki ryj. Za komentarz, który mu napisałam i napiszę poniżej Mirek dodał mnie do czarnej listy i zwyzywał od trolli. Rozwijając:

Wygląd nie ma tak dużego wpływu na to, czy ruchacie i czy macie przyjaciół czy nie. Powodem jest wasza niska samoocena i brak pewności siebie z tego powodu. Spowodowany zazwyczaj tym, że daliście zrobić z siebie najgorszych przez innych. Teraz sami tak na siebie patrzycie.

Większość ludzi nie uważa się za idealnych i ma różne kompleksy. Ale dobrze jest się akceptować mimo wad. Brzydcy ludzie są w związkach, odnoszą sukcesy w zawodowym życiu, mają przyjaciół.
Dla kumpli nie ma znaczenia jak wyglądasz, a dziewczyny zwracają uwagę na pewnych siebie facetów.

Piszę to po to, bo nie warto patrzeć na to jak posądzają nas inni. Każdy z nas jest wartościowym człowiekiem. Nie pozwólmy sobie wmówić, że z powodu brzydkiej twarzy jesteśmy do niczego.


#przegryw

Miras, @VernonCape - przemyśl temat. I wołam, bo nie chcę obgadywać za plecami.
angela09 - Jeden z niebieskich opublikował post, w którym zarzuca to, że cyt. nie móg...

źródło: comment_1613742419Hw17xijDSz6kzUh70zGP5A.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@angela09: siłownie, spotkania hobbystyczne są pełne ludzi bez problemów. Ci wstydliwi, jeśli czegoś od razu nie pokochali, to się odbijają. Aureolę możesz zbudować, jak jakąś masz ( czyjąś walidację i tak już będzie się miało) Ludzie z problemami... No, to jakbyś dała im łopatę i powiedziała "Buduj dom". Nic więcej, nawet cementu. Łopata w dłoń i tyle. Odrobina bólu rodzi s----------e, które łatwo może nakręcić dalsze.
Zachowaj swoje dobre rady
  • Odpowiedz