Wpis z mikrobloga

Ja już serio mam dość tego co się dzieje. Przecież z pół Polski już przeszło wirusa + zaszczepieni, a tu ciągle jakieś nowe zmiany i obostrzenia na gorsze. Faktycznie był taki okres, że wielu moich znajomych i z rodziny przechodziło wirusa w listopadzie/grudniu. Niektórzy przy okazji testów dużo później dowiedzieli się, że mają przeciwciała czyi też przeszli wirusa. Ile to jeszcze niby ma trwać :/

Druga rzecz- sczepienia- ja jestem już zaszczepiony podwójną dawką + już wczesniej miałem przeciwciała po przechorowaniu covida. I co mi to daje? NIC. no k---a nic xD

Wszystko zamknięte, żyć się normalnie nie da, ludzie już psychicznie nie wyrabiają.
#koronawirus #zalesie
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Beszczebelny: czekaj... wy myśleliście że cyrk lockdownowy który już wczesniej nie miał nic wspólnego z ochroną zycia i zdrowia, skonczy się bo szczepionki? XDDDD

Ale zaszczepieni dalej mogą zarażać, zachorować i wgle jest ju odmiana brytyjska, czeska, afrykanska, atlantydzka, odmiana z kul'tiras i jedna z wysp skellige XD
  • Odpowiedz
@elo490500: Od Twojego starego jestem, płaci mi żeby syn się pienil caps łokciem na wykopie bo on już też go ma dość bo nie tego oczekiwał. Ze akurat Ty bykes tym najsilniejszym plemnikiem w tym wyścigu i taki ulepek mu wyszedł. Bez odbioru, zasil moja czarna liste
  • Odpowiedz
Jakie pół Polski OPie? Covidove szury mówią, że należy wierzyć oficjalnym statystykom, przed nami jeszcze 45677 fal i 335 dawek szczepionki na osobę ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ach by się covidiotom zwoje w w przeżartym paranoją mózgu przegrzały jakby porobili sobie badania na przeciwciała i wyszło by, że co drugi przeszedł "smiercionośną" pandemię bez objawów, nawet nie wiedząc kiedy.
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: wątpię że pandemia jest celowo wywołana i w tego typu spiskowe brednie. Ot pandemia się zdarzyła i tyle. Niejedna już w przeszłości była, wcale nieplanowana i wcale nie w interesach elit. Ta pandemia i tak jest względnie łagodna, umiera jedna osoba na 100 i to głównie wśród tych wiekowych.

Ale już to co państwa robią w czasie tej pandemii to nie jest takie śmieszne. Wał za wałem, lokdałny, srałny,
  • Odpowiedz