Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nowiutkie #mieszkaniedeweloperskie i na dzień dobry zapowietrzone kaloryfery :/
Spuszczałem już powietrze kilka razy aż wyleciała cała czarna woda i zaczęła normalna.
Kaloryfery ścienne chodzą teraz na pół gwizdka, połowa ciepła polowa zimna, przed odpowietrzeniem pierwszym w ogóle były zimne.
Podłogowa początkowo trochę grzała a teraz przestała.
Jedynie łazienkowy grzeje na full.

Czy jedyną opcją jest zlanie kilku litrów wody z tych kaloryferów?

#mieszkaniedeweloperskie #remontujzwykopem #mieszkanie #remont
  • 31
  • Odpowiedz
@hrumque: jeżeli ma sieciówkę, to może spuszczać w trupa, chyba że blok ma swój własny system ogrzewania. Ja np. jak nie było wody, a potrzebowałem do roboty to spuściłem 3 wiadra z rur grzewczych( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@villager: bo w sieci są hektolitry wody i jak paru Kowalskich sobie trochę spuści to ciśnienie nie spadnie. A jak już spadnie, to pewnie jakoś to kontrolują i uzupełniają. Ale jak to tam u nich działa to już nie wiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rafalski45: w necie nie znalazłem do końca info czy ciśnienie samo się wyreguluje w bloku czy trzeba czasem wezwać majstrów do interwencji w budynku
  • Odpowiedz
@villager: powiem Ci tak. Ja tu na remoncie na początku z tym walczyłem, odpowietrzałem jak przestawało grzać a potem to olałem. To i tak samo się po czasie odpowietrzało i raz grzało raz nie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@villager: bo standardowo z grzejnikami dają stadart bo jest tani. Te specjalne kluczyki potrafią się złamać. Ja po przebojach z odpowietrzaniem wcześniej kupiłem taki bez kluczykowy ale dalej mnie denerwowało to że muszę być z pojemnikiem i to odpowietrzac. Później kupiłem ten automat i zapomniałem o problemie.
  • Odpowiedz