Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nowiutkie #mieszkaniedeweloperskie i na dzień dobry zapowietrzone kaloryfery :/
Spuszczałem już powietrze kilka razy aż wyleciała cała czarna woda i zaczęła normalna.
Kaloryfery ścienne chodzą teraz na pół gwizdka, połowa ciepła polowa zimna, przed odpowietrzeniem pierwszym w ogóle były zimne.
Podłogowa początkowo trochę grzała a teraz przestała.
Jedynie łazienkowy grzeje na full.

Czy jedyną opcją jest zlanie kilku litrów wody z tych kaloryferów?

#mieszkaniedeweloperskie #remontujzwykopem #mieszkanie #remont
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MMARS: przeczytałem że jak po spuszczeniu powietrza nadal jest źle to może się ono ukrywać dalej w tej wodzie i trzeba jej trochę więcej spuścić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MMARS: majster coś mówił że remont w innych mieszkaniach - w domyśle chyba grzebanie przy grzejnikach - spowoduje zapowietrzenie u wszystkich innych. Ale tak gruntowne remonty w moim bloku już się raczej skończyły...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MMARS: @Felonious_Gru: a jak odpowietrzałem wcześniej wszystkie z wyjątkiem podłogowego to czy on mógł mi zapowietrzyć ponownie te ścienne?

Nie mam narzędzi majster miał, muszę dzisiaj iść po śrubokręt/motylek do kaloryfera
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rafalski45: administracja niechętnie się tym zajmuje w tym sensie że nie mają ochoty chodzić ludziom po mieszkaniach i "każdemu" odpowietrzać. Musiałbym ich przekonać że problem jest całego bloku żeby coś zrobili więcej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czy jedyną opcją jest zlanie kilku litrów wody z tych kaloryferów?


@villager: a gdzie masz uzupełnianie ilości wody? Bo jak żeś upuścił ileśtam litrów powietrza, plus brudnej wody - to tyle brakuje w instalacji, i o ile nie ma jakiegoś automatu uzupełniającego poziom/ciśnienie - to po prostu ona nadal jest sporo zapowietrzona.