Wpis z mikrobloga

@FLAC: No pogoda w ostatnich dniach mega-marna, ale jak zrobią static w przyszłym tygodniu to koniec lutego nie jest zupełnie wykluczony, choć coraz bardziej prawdopodobny staje się marzec. Natomiast myślę, że należy się spodziewać mocnego przyśpieszenia w testach. SN11 prawdopodobnie też w marcu, w kwietniu hop Heavy, w maju wieża i może test odwieszania, itd.
jak rowniez nie slychac chyba by przyspieszyli z Raptorami, zwlaszcza ze chyba SN10 dostal jakies refuby chyba po SN8 jeszcze


@Hopelessness: Nie sądzę, by Raptory do testów były tu wąskim gardłem – podejrzewam, że one są produkowane szybciej niż mogą latać nowe Starshipy.

Przyznam szczerze, ze nie rozumiem czemu Musk odpuscil z idea dwoch rywalizujacych zespolow. Jeszcze w czasach Mk1/Mk4 byl drugi zespol w Florydzie i tez skladal Starshipa.


To nie
OK, jest tak, jak się spodziewałem – wykopowy hive mind daje jakieś 35% na lądowanie SN10 vs 60% od Muska. Za to mamy ponad 80% na lądowanie któregoś z trzech najbliższych prototypów. Co brzmi dość realistycznie.