Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
Dziś pokaże Wam typowy shit-test w wykonaniu szarej myszki. Pamiętajcie, że każda kobieta chce chada, każda. Nawet jak mówi, że nie chce to chce. Nie musisz być obiektywnie chadem, ale ona musi widzieć go w Tobie.

Dobra o to tu chodzi? Zapytałem się laski czym się zajmuje, a ta, wyskoczyła już z postawą obronno-agresywną, mimo zapewnienia, że nie będę się z niej śmiał w poprzedniej wiadomości czyli mi nie ufa.

No i teraz najgorszą rzeczą jaką możecie zrobić to napisać jej, ze niee, że spoko, próbować ją ugłaskiwać. Błąd! Zachowacie się jak rodzic pozwalający szantażować się dziecku płaczem. Potem będą wam wyskakiwać z tekstami w stylu "nie kochasz mnie!". Szara myszka jest taką samą kobietą jak julka czy szlauf. Każda chce być w pewnym zakresie zdominowana i sprawdza czy jej potencjalny facet jest podatny na manipulacje.

No to co trzeba robić? Odpowiedzieć ogniem, oskarżyć ją o to, że jest podła, obrazić się. Co stanie się potem? Przeprosi. Później jest już wasza. Z nią umówiłem się na sobotę, jak na razie rokuje na dłuższy związek. #przegryw #randkujzwykopem #blackpill #p0lka
A.....0 - Dziś pokaże Wam typowy shit-test w wykonaniu szarej myszki. Pamiętajcie, że...

źródło: comment_1613571521ZxWywe06O1idwy5JnURBBS.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@Angil230: odpowiedziałeś pytaniem na pytaniem, podświadomie wyczuła brak męskiej logiki i trzymania się reguł prowadzenia dyskusji według męskich wzorców. Przykro mi, nie zdałeś tego testu, nic z tego nie będzie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@Angil230: jak masz morde orka i wzrost krasnoluda to nawet sto punktów charyzmy i specjalne umiejętności dominacji dadzą Ci psi #!$%@?. Morda + wzrost, reszta to tylko dodatki jak w obiedzie kartofle + kotlet, surówki czy kompocik sobie możesz dobrać ale te dwie rzeczy muszą być
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@promile: to tylko mały fragment rozmowy jakbyś nie widział. Jak dla Ciebie to jest postawa obronna to Ci nie pomogę. Dalej dawaj im atencje za nic i tkwij nieważne jaki ma do Ciebie stosunek, ja pozoruje odwrót bo wiem, że będzie za mną biec
  • Odpowiedz
na szczęście mam wzrost i mordę, ale nienawidzę p0lek za to jak traktowały mnie w wieku nastoletnim, teraz jest revenge time


@Angil230: wiesz jaki jest najlepszy sposób na zemstę? Olewanie. Każde dawanie atencji je buduje i tyle
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mazurski_Separatysta: w moim mniemaniu takie zniszczenie ich psychiki jest z pożytkiem dla braci w przegrywie, bo może dzięki temu jakiś mirek będzie mógł dorwać taką różową po przejściach i stworzyć w miarę stabilny związek
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azja_Tuhajbej: musisz dopasować uderzenie do przeciwnika, jak napisałem to szara myszka z delikatną psychiką, wyszczekanej julce można zagrać ostrzej, ale tutaj widać, że dziewczyna ma kompleksy
  • Odpowiedz