Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
Dziś pokaże Wam typowy shit-test w wykonaniu szarej myszki. Pamiętajcie, że każda kobieta chce chada, każda. Nawet jak mówi, że nie chce to chce. Nie musisz być obiektywnie chadem, ale ona musi widzieć go w Tobie.

Dobra o to tu chodzi? Zapytałem się laski czym się zajmuje, a ta, wyskoczyła już z postawą obronno-agresywną, mimo zapewnienia, że nie będę się z niej śmiał w poprzedniej wiadomości czyli mi nie ufa.

No i teraz najgorszą rzeczą jaką możecie zrobić to napisać jej, ze niee, że spoko, próbować ją ugłaskiwać. Błąd! Zachowacie się jak rodzic pozwalający szantażować się dziecku płaczem. Potem będą wam wyskakiwać z tekstami w stylu "nie kochasz mnie!". Szara myszka jest taką samą kobietą jak julka czy szlauf. Każda chce być w pewnym zakresie zdominowana i sprawdza czy jej potencjalny facet jest podatny na manipulacje.

No to co trzeba robić? Odpowiedzieć ogniem, oskarżyć ją o to, że jest podła, obrazić się. Co stanie się potem? Przeprosi. Później jest już wasza. Z nią umówiłem się na sobotę, jak na razie rokuje na dłuższy związek. #przegryw #randkujzwykopem #blackpill #p0lka
A.....0 - Dziś pokaże Wam typowy shit-test w wykonaniu szarej myszki. Pamiętajcie, że...

źródło: comment_1613571521ZxWywe06O1idwy5JnURBBS.jpg

Pobierz
  • 49
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mazurski_Separatysta: nic nie zrobi, bo okazało się, że laska z którą pisze jest jakimś damskim przegrywem, prawdopodobnie emcel, niepotrafi w relacje społeczne i już chce mi wskoczyć do łóżka, zobaczymy, w najgorszym wypadku nauczę ją trochę życia żeby radziła sobie lepiej w późniejszych relacjach, krzywdzić jej nie ma raczej sensu bo ona już teraz pragnie związku i jest dość zdesperowana. Z mojego punktu widzenia nie jest to problem bo potrzeba bycia