Wpis z mikrobloga

  • 143
Ja #!$%@? xD jemy sobie śniadanko z chłopakami ze zmiany w #pracbaza i jeden typ wyciąga bułkę z piersią z taką sążną piersią z kurczaka XD no #!$%@? mac nóż się w kieszeni otwiera. Dorosły chłop, dzieciom w #podbaza ewentualnie można byłoby odpuścić ale one same chcą pościć xD a ten stary koń nie pojmuje XD
#bekazpodludzi
  • 269
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moja wiara nakazuje w każdy piątek jeść makaron i popijać piwem.
Jednak moja wiara nakazuje mi być tolerancyjnym i nie wpieprzam się komuś do jego diety.
  • Odpowiedz
@Goronco ale że co? Że miał bułkę z piersią z kurczaka? No i co z tego? Bardzo dobre żarcie, wolę takie coś niż ze zdechłą wędliną, co to znaczy sążną?
  • Odpowiedz
@ToiletShark Normalni ludzie, którzy nie przejmują się religią po prostu mają #!$%@? i dziwi nas to, że ktoś w XXI wieku potrafi kogoś zbesztać za to, że je mięso w środę popielcową. W XVI wiecznej Polsce ludzie mieli bardziej #!$%@? na te kwestie czy ktoś jest katolem czy nie i czy ktoś pości. Polecam wyciągnąć kija z dupy i jak wierzysz w Trójce Świętą to wierz i nie wdawaj się w
  • Odpowiedz
jest środa popielcowa i nikt poza dzbanami nie je mięsa dziś


@Goronco:

Pierwsze jest: Słuchaj, Izraelu, Pan Bóg nasz, Pan jest jeden. Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą. Drugie jest to: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Nie ma innego przykazania większego od tych" (Mk 12, 29-31).
  • Odpowiedz
@Kotlet_2137_schabowy Ja nikogo nie pouczam co ma jeść, jak się zachowywać ani nic takiego, więc nie wiem czemu mi piszesz, że mam wyciągnąć kija z dupy. Śmieszy mnie natomiast jak niektóre półgłówki tutaj mają niesamowity ból dupy i kłócą się z oczywistym baitem.
  • Odpowiedz