Wpis z mikrobloga

  • 143
Ja #!$%@? xD jemy sobie śniadanko z chłopakami ze zmiany w #pracbaza i jeden typ wyciąga bułkę z piersią z taką sążną piersią z kurczaka XD no #!$%@? mac nóż się w kieszeni otwiera. Dorosły chłop, dzieciom w #podbaza ewentualnie można byłoby odpuścić ale one same chcą pościć xD a ten stary koń nie pojmuje XD
#bekazpodludzi
  • 269
  • Odpowiedz
@Goronco: dzban to chyba z ciebie, serio ludzie mają to w dupie, w zasadzie chyba większość. Gdybym nie przeczytał tego wpisu to bym nawet nie wiedział, że dzisiaj środa popielcowa, nigdy nie byłem w kościele na tym gównie xD
  • Odpowiedz
@Goronco ty jestes dzbanem bo wierzysz ze nie jedzenie miesa w srode zagwarantuje ci bilet do "nieba". Lol, kazdy kto swoje zycie owija wokół książki ktora zostala napisana setki lat temu przez typow co chodzili wiecznie #!$%@? jest dzbanem.
  • Odpowiedz
@xPannaAnna: to ja podziekuje za edukacyjny wpis dla nieogranietych czy nie znajacych.

Jednak szkoda Twojego czasu i energii na oswiecanie takich jak op.
Wiem to z 15letniego doswiadczenia gdy mieszkalem na poludniu Malopolski.
Tam sa tak sprane mozgi ze przy flaszce typ do mnie czy bylem u spowiedzi i gada ze on juz byl.
Psy ogrodnika, swietojebliwi + rutkowski taki mix mentalny.
Probowalem z nimi dyskusji na spokojnie, ale do
  • Odpowiedz
@Goronco: 1. Co się interesujesz co ktoś inny robi. Tobie zabrał kanapki? No własnie.Tak się zachowuje dzban który nie maj własnego życia. 2 . Oprócz tego że zachowałeś się jak dzban to jeszcze nie znasz hmm...przepisów swojej wiary(bo zostało to wprowadzone w X wieku jako przepis typowo pochodzący od władz kościelnych). Nie dotyczy on osób chorych i ciężko pracujących. O ile się nie mylę to na budowie się #!$%@? oh
  • Odpowiedz
@xPannaAnna: A wez nie marnuj zycia na nich.
Ja skonczylem z latka filozofa co sie wymandrza.
Wojny religijne mam z rodzina, ktora przed chlopem w sukience miala syndrom miekkiego kolana.

Moj kolega, po studiach informatycznych gdy mial szanse wyjechac z kobieta to zostal i z inteligentnego faceta,
zmienil sie w terlikowskiego z trojka dzieci, niepracujaca zona oraz syndromem mesjasza(poswiecenie dla reszty rodziny jaka traktuje go i tak niczym przegrywa bo nie
  • Odpowiedz