Wpis z mikrobloga

  • 143
Ja #!$%@? xD jemy sobie śniadanko z chłopakami ze zmiany w #pracbaza i jeden typ wyciąga bułkę z piersią z taką sążną piersią z kurczaka XD no #!$%@? mac nóż się w kieszeni otwiera. Dorosły chłop, dzieciom w #podbaza ewentualnie można byłoby odpuścić ale one same chcą pościć xD a ten stary koń nie pojmuje XD
#bekazpodludzi
  • 269
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Goronco: wy się śmiejecie, że bait ale dziś moja rozmowa z ciotką, lvl 50+, straszny katol - gadka szmatka i zeszło na temat śniadania, no to mówię zgodnie z prawdą, że sobie kanapeczki z pasztetem zjadłem (ofkors podlaski) a ona do mnie: "januszekkk, z pasztetem? jak mogłeś... przecież dziś post, nie można tak robić... to przecież ciebie ten ząb (od tygodnia się skarży, że coś jej tam dolega) mnie boli,
  • Odpowiedz
@Goronco dzień jak codzień to że kościół jacyś tam śmieszni panowie w sukienkach sobie wymyślili że nie można dziś jeść mięsa to nie znaczy że ty go nie możesz jeść... UWAGA UWAGA...MOŻESZ! Jahwe nie istnieje nic ci nie zrobi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@pan_warell jest środa popielcowa i nikt poza dzbanami nie je mięsa dziś

@Goronco: Nikt poza dzbanami nie wierzy w głupie przesądy które wymagają by sprawdzać wymyśloną datę zanim chcesz coś zjeść.
  • Odpowiedz