Wpis z mikrobloga

@paragonik: sorry, że widząc zwykły filmik w internecie nie sprawdzam czy jest z prawackiego czy lewackiego kanału i nie robie reaserchu 10 razy dłuższego niż długość filmiku żeby sprawdzić czy przypadkiem mogę się do niego odwołać na portalu ze śmiesznymi obrazkami nie urażając zadnego wykopka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@paragonik: przejrzyj tam komentarze jeszcze, bo z tego co widzę to Meksykanie w komentarzach to potwierdzają. Trzeba być chyba #!$%@? żeby się obrażać o to że ktoś nosi ciuchy pochodzące ze swojej kultury. Jak bym widział gdzieś ludzi noszących jakieś polskie ludowe stroje to raczej bym się cieszył że ten cos z tego mało znaczącego na świecie kraju komuś tam się podoba i sobie to nosi niż się obrażał xD
  • Odpowiedz
@magliarosa: 10 sekundowe zerknięcie na treści na kanale nie jest 10 razy dłuższe od 3-minutowego filmiku, może zamiast łykać jak pelikan pora zacząć weryfikować źródła, nawet jeśli to niby tylko hehehe śmieszny filmik na portalu z obrazkami?

@wiewior_s: są prawicowi latynosi, wyborcy Trumpa itp., podobnie jak prawaccy Afroamerykanie jak Candace Owens promowana na tym kanale. Posiadanie dyżyrnego czarnoskórego lub Meksykanina nie świadczy o tym, że ktoś nie jest
  • Odpowiedz
@paragonik: Może mam #!$%@? w te prawacko/lewackie wojny i gówno mnie obchodzi co jest na tym kanale? Z resztą nawet teraz nie zamierzam tego sprawdzać, a w moim komentarzu tylko się odniosłem do filmiku jaki widziałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@paragonik: czekaj, zaraz, mam czegoś nie robić bo 10% oszołomów to obraża? Aborcje obrażają katolików, seks poza małżeństwem czy homoseksualizm obraża muzułmanów. Ludzie nie powinni tego robić żeby kogoś tam nie obrazić? Jak na razie komentarze o tym że czegoś nie wypada robić w kontekście kultury widziałem tylko że strony SJW i jakiegoś plemienia gdzie kobiety robią sobie dziarę pod ustami. Jak dla mnie mieszanie się kultur jest najzwyczajniej normalne,
  • Odpowiedz
Jeśli nawet 'tylko' 10% może się obrazić za zakładanie sombrero albo doklejanie wąsa, to należy to uszanować, a nie tłumaczyć wszystkim wokół, że to nikogo nie obraża na podstawie jednego twitta albo tendecyjnej sondy ulicznej (jeszcze raz powtórzę - kształtowanie światopoglądu na podstawie sond ulicznych w 2021 roku to niezła beka XD)


@paragonik:

Czyli jesli 60% uwaza ze to jest okej to i tak nie wolno spoko xD Serio obraziloby
  • Odpowiedz
Widziałem kiedyś jakiś filmik jak Amerykanin chodził po mieście w ponczo, sombrero i pytał Amerykanów co sądzą o tym stroju. Oczywiście wielki ból dup, że rasistowskie i w ogóle nie powinien tak chodzić. Poszedł do jakiejś meksykańskiej dzielnicy i wszyscy zbijali piony i mówili, że super

@magliarosa:
RatedR - > Widziałem kiedyś jakiś filmik jak Amerykanin chodził po mieście w ponczo, ...
  • Odpowiedz
@QBA__: latynosi nie są tępymi murzynami, nie dadzą sobie wmówić że są dyskryminowani, tylko w kolejnym pokoleniu dorobią się i zasymilują zachowująć elementy typowe dla ich kultury, jak każda inna mniejszość która była przed nimi (Irlandczycy, Chińczcy, Żydzi, Vietnamczycy, Polacy etc)
  • Odpowiedz
@greedy_critic: Nie wolno utrwalać stereotypów, dlatego nic nie mam do faktu że amerykanie to przodkowie bandytów,niewolników i morderców indian. Dlatego wolałbym żeby powstrzymali się od ustalania granic przyzwoitości historyczno kulturowej.
  • Odpowiedz