Wpis z mikrobloga

@Jamniki2: miałam na studiach zajęcia z gościem, który jest kierownikiem katedry stomatologii dziecięcej, a w latach młodości jarał kilogramami. Także różnie to bywa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Alkohol jest gorszy na pewno jeśli chodzi o zachowanie pod wpływem - marihuana nie wywołuje agresywnych czy brawurowych zachowań. Ale i to i to jest używką, według mnie obie powinny być zalegalizowane, uregulowane i opodatkowane. Niestety tak nie jest.
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Akurat palaczy spotykam na fajnych stanowiskach zwiazanych z IT znacznie wiecej niz tych, ktorzy nie palą ( ͡° ͜ʖ ͡°) za to cpuny i alkusy kompletnie nic nie osiagaja
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Jakby mi się chciało marnować czas na takie głupoty xD
Gościu napinaj się na wszystkich jak Ci to sprawia przyjemność, dla mnie po prostu nie ma to sensu, więc baw się po swojemu, ale nie ze mną :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
23 lata na karku na razie 200 k w nieruchomościach w tym roku pewnie 400, swoją firma, jakoś żyje. Ty w moim wieku pewnie waliłeś bonio w krzakach leszczu xD


@Jamniki2: Wystarczy spojrzeć na twoją historię na wykopie i widać, że kłamiesz. Leszczu i alkoholiku.
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Ludzie nadużywający dowolnej substancji psychoaktywnej mają depresję, są słabi psychicznie, uzależnieni oraz otępiali. Z reguły nic nie osiągają.*
Poprawiłem.

Ale bezapelacyjnie wolałbym mieć syna #!$%@? w trawę niż w benzo czy alko xD
  • Odpowiedz