Wpis z mikrobloga

Ogarnąłem za darmo w pełni sprawny komputer Dell Optiplex 7010 ( ͡° ͜ʖ ͡°) #chwalesie
I3 2400, 4GB i Radeon 7470.
Dysk SSD zamówiony, w planach zwiększenie ramu do 12/16GB, wymiana procka na i7-2600 i wrzucenie lepszej GPU (970GTX lub 1050ti) ale zapewne nie obejdzie się bez wymiany zasilacza.
#komputery
Może ma ktoś na zbyciu procesor lub GPU? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
borysszyc - Ogarnąłem za darmo w pełni sprawny komputer Dell Optiplex 7010 ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: comment_161350796767RXdhoasCJ4RsPuzeqvxi.jpg

Pobierz
  • 23
@borysszyc: mam precisona 3420 SFF i GTX1650 hula aż miło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co prawda musiałem w MSI Afterburnerze ograniczyć moc do 80%, bo jednak kapkę za bardzo się grzał w tej ciasnej obudowie (85*C, po redukcji mocy maks 75*C). Co śmieszniejsze - karta działa na PCI-E x4, bo slot PCI-E x16 jest odwrócony kolejnością i nie mieści się w nim karta 2-slotowa, u ciebie powinno
@borysszyc: Za darmo to dobra cena ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te kompy dla większości są warte tyle co nic. Nadają się na serwer czy router ale do gier? Tylko gdy serio nie masz innych opcji.
@L3gion: Znalazłem go za darmo, więc żal było nie wziąć. Jutro muszę go tylko przemyć isopropylem bo był u Pana Doktora co pali papierosy i strasznie śmierdzi. To jest typowa biznesówka. Chciałem zrobić sobie stacjonarkę do retrogierek i trafił się rarytasik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Monitor 20" też free wziąłem do niego.
@Ten_typ_sie_patrzy: Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wypokowy_expert: Albo będę go trzymał bez obudowy. Ewentualnie będę się czaił na jakąś obudowę za free, zmodyfikuje ją sobie i wrzucę mocniejsze elementy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krabat: Coś takiego będę celował. Jak na razie najtańszy SSD z X-Komu niemieckiego za 25€ kupiłem i 12GB ram za 25€ wylicytowałem. Więc