Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Uwaga! Łatwe pieniądze do zarobienia!

Dawno temu była taka piosenka o dzikim chomiku, gdzie refren leciał mniej więcej tak:

"Dziki chomik, dziki mutant jeeeest na wolonosciii, uciekajcie, uciekajcie, póki możecie!"

Nie mogę tej piosenki znaleźć, a od dawna za mną chodzi. Dostawcy tej piosenki w formie dowolnej (mp3, link) mogę zaoferować 50 zl, lub wpłacić na dowolny cel charytatywny wskazany przez te osobę.

#muzyka #szukampiosenki #punk #kiciochpyta #zlecenie #praca #pomocy
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@apatozaur: poszukaj!
@Mathieu_gbw: punkowa/"rockowa", tak jak to pamiętam, to była zupełna amatorka, trzeszczące gitary, zupełnie nietechniczny wokal, zero wartości artystycznych :D no ale nie przestaje to za mną chodzić,i co zrobić? Myślę, że słyszałem to między 17, a 15 lat temu. Nie pamiętam z tekstu nic poza tym refrenem, raczej było krótkie - chyba poniżej 2 minut, 3 krótkie zwrotki i refren pomiędzy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaguarbuz: cofnąłem się nawet do 1995. Wciąż brak.

@Endorfinek: jak? Jedyne, co znalazłem to wpis z jakiegoś gownoforum/bloga z 2004r. z cytatem początku refrenu (przynajmniej się upewniłem, że sobie tego nie uroilem).
@jaguarbuz: zawężając zakres dat do coraz ściślejszych. Było jakieś forum na którym też ktoś pisał refren "dziki chomik dziki mutant jest na wolności".

gownoforum/bloga z 2004r. z cytatem początku refrenu


na to też trafiłem :D