Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: dobra dobra, ale to nie jest tak ze tylko dziecko ogranicza. Wszystko nas ogranicza jezeli wykracza poza jakies tam oznaczone normy. Nie mozesz #!$%@? sie na przystanku autobusowym, jezdzic samochodem po pijaku albo srac do paczkomatu. To nie jest tak ze bez dziecka jesteśmy nagle ludźmi, którzy moga robic co chca i kiedy chca.
  • Odpowiedz
@void1984:

Gratuluję dobrego poczucia.

Ależ dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliniki leczenia niepłodności są dochodowe, co pokazuje że wiele ludzi w ten samej sytuacji czuje się źle. Wmawianie że powinni się cieszyć jest bez sensu.

A kto wmawia? Na obrazku jest "How i feel", nie "How you should feel" ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@void1984:

Obrazek spoko, dlatego gratuluję. Natomiast #childfree to nie zawsze wesołą sprawa.

Jest adopcja ¯\_(ツ)_/¯ A jak ktoś nie spełnia warunków do adoptowania dziecka to swojego tym bardziej nie powinien mieć.

Z drugiej strony dzieciak z wpadki też pewnie nie zawsze cieszy.

Jak z wpadki to nigdy nie cieszy raczej xD
  • Odpowiedz
@pan_kran:

xd jeżeli ze wszystkich swoich życiowych osiągnięć tym, którym najchętniej się chwalisz jest brak dzieci

Niektórzy nawet tego nie potrafią ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to nie muszę się niczym przed Tobą chwalić,
  • Odpowiedz
@Quesedilla_dostojewski:

dobra jade do domu robic obiad, bo moj organizm narzuca na mnie #!$%@? ograniczeni i nie moge niejesc ile mi sie podoba.

Milo sie gadało, pozdrów partnerkę, moze sie dzisiaj poruchacie myśląc o mnie.

Ale zapiekło, długo walczyłeś ze swoją prostacką naturą ale jednak wyszła słoma z butów i przykmiotkowałeś, mimo wszystko doceniam dobre chęci xD

  • Odpowiedz
Z jednej strony sam się zaorasz nie posiadajac potomków dorobek życia przepadnie a i genów nie przekażesz :) wiec dobrze robisz ustępujac miejsca tym z bachorami :)


@sanczo_spido: Tak jak przepadł dorobek życia Newtona, który nie zostawił po sobie dzieci...

A tak zupełnie poważnie, to tworząc cywilizację mamy wiele sposobów, by wpływać na przyszłość świata.
Wychowanie wartościowego potomstwa oczywiście ma sens i może być godne uznania. Jednocześnie niektórym by się
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela masz pełną rację że dziecko ogranicza, w pełni rozumiem Twoja niechęć do ich posiadania, chociaż sam mam 2 i planujemy 3 :) bo nam ograniczenia nie przeszkadzają, a zabawa i czas z dziećmi nam je wynagradzają :)

Najbardziej bawi mnie jak inni rodzice na siłę próbują Cię przekonać do dzieci :D
  • Odpowiedz