Wpis z mikrobloga

brawo, mi się udało w drzewie genealogicznym dotrzeć do XVII wieku i nie zapamiętałam ich imion, poza tym moi przodkowie mają #!$%@? na to, czy się rozmnożę, tak samo jak Twoi, prawdopodobnie dlatego, że już nie istnieją xd


@Sandrinia: ja zapamietałem ale nie jestem pewien co to ma do rzeczy. chcesz przekazac, ze tak bardzo masz swoich przodkow gdzies i niepotrzebnie robilas ten risercz czy jak? moze wlasnie dlatego niczego to
@Zgrywajac_twardziela: ależ nie musi nikt o mnie pamietac. to nie o to chodzi. chcialbym zeby ten wysilek setek moich przodkow zwiazanych z zyciem nie poszly na marne.

Na którym przodku stwierdziłeś "#!$%@? - nie robie"

To wciąga jak cholera. Przerywałem, jak nie potrafiłem juz znaleźć żadnych wcześniejszych informacji
@Zgrywajac_twardziela: z wpadki mam dziecko.


Nie można też robić setki innych rzeczy, no chyba że wtedy zlejesz dzieciaka, ale to ch** nie wychowywanie go i zajmowanie się nim ¯_(ツ)_/¯

No nie wiem ja jakos nie odczułem tej setki rzeczy, powiem więcej, dzieki dziecku robie wiele wiecej rzeczy niz robilem przed nim, wiele rzeczy robie razem z dzieckiem ucząc je nowych rzeczy. Lego, robienie pizzy, jazda na rowerze, puzzle, wycieczki, ostatnio uwarzylismy
@xstempolx:

ależ nie musi nikt o mnie pamietac. to nie o to chodzi. chcialbym zeby ten wysilek setek moich przodkow zwiazanych z zyciem nie poszly na marne.

Ale wiesz że to jest coś co Ty sobie sam narzuciłeś? Nie wiesz tego czy któryś Twój przodek chciałby żebyś się rozmnażał. Innymi słowy stwierdzenie że chcesz docenić w ten sposób przodków to tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia, i Twój pomysł i powód do
@Quesedilla_dostojewski:

z wpadki mam dziecko.

No to współczuję ¯\_(ツ)_/¯

No nie wiem ja jakos nie odczułem tej setki rzeczy, powiem więcej, dzieki dziecku robie wiele wiecej rzeczy niz robilem przed nim, wiele rzeczy robie razem z dzieckiem ucząc je nowych rzeczy. Lego, robienie pizzy, jazda na rowerze, puzzle, wycieczki, ostatnio uwarzylismy razem piwo itd. Prawdopodobnie bez niego bylbym pracoholikiem, tak to mam po co wracac do domu.

Bardzo lubie, to czas
Prawdopodobnie bez niego bylbym pracoholikiem, tak to mam po co wracac do domu.


@Quesedilla_dostojewski: Jasne, w takim wypadku jeśli nie miałeś pomysłu na siebie i nie wiedziałeś co zrobić w wolnym czasie poza pracą, to faktycznie dziecko się mogło przydać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak ktoś ma wiele pasji, to aby warzyć piwo, układać puzzle i robić pizze nie potrzebuje kaszojada.
Ale wiesz że to jest coś co Ty sobie sam narzuciłeś? Nie wiesz tego czy któryś Twój przodek chciałby żebyś się rozmnażał. Innymi słowy stwierdzenie że chcesz docenić w ten sposób przodków to tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia, i Twój pomysł i powód do spłodzenia dzieci.


@Zgrywajac_twardziela: tak, wiem. wlasciwie to tylko jeden z powodów. to była polemika z tym tekstem opki:

Ja nawet nie wiem jak moi pradziadkowie mieli na
@Zgrywajac_twardziela: a to przepraszam, w takim razie odpowiadałem na komentarz.

Do czasu aż ród wygaśnie


@Zgrywajac_twardziela: no co ty nie powiesz. toz pisalem ze przez to sie czuje zobowiązany zeby do tego nie dopuscic xD jak ktos nawali to nie bede ja, chociaz wierzę, ze jak dobrze wychowam dzieci to się uda. nasi górą.

Dziecko zawsze ogranicza człowieka i jest to rzecz oczywista.


@Zgrywajac_twardziela: wręcz przeciwnie. jest to teza