Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirabelek i Mirków po 30.

Czy to u was normalne, że w słusznym wieku 32 lat ciągle coś człowieka trochę boli, ciągle chodzi senny, taki jakiś przymulony umysłowo w porównaniu do poprzedniej dekady? Nie dalej jak 10 lat temu człowiek spał po 4 godziny na dobę, latał z zajęć do pracy, z pracy na imprezę, z imprezy do dziewczyny i ciągle się chciało i była siła i pomysły na robienie różnych rzeczy. Teraz większość planów pozostaje planami, każda najdrobniejsza rzecz wymaga ogromnej mobilizacji i zmuszania się do ruszenia dupy a zadania które zajmują 10 minut typu sprzątnięcie kuchni czy wstawienie prania wydają się być zadaniem na cały dzień. Praktycznie cokolwiek powoduje wewnętrzną reakcję "Jezu, #!$%@?, znowu coś każą robić, ja #!$%@?ę".

Ledwie wstanę o 8 do roboty po 7-8 godzinach snu a już koło południa muli na drzemkę (pracuję z domu przez covida), praktycznie nie ma dnia, żebym chociaż godziny nie przeleżał w łóżku między 12 a 18. Jak siedzę nad robotą to ciągle a to nogi a to plecy pobolewają a to ręka cierpnie a to znowuż gapię się na klawiaturę i zastanawiam się "co to #!$%@? jest i do czego służy?", 50% czasu ucieka nawet nie wiem kiedy na głupoty niezwiązane z pracą - a to jedzenie zrobić a to kawka, kibelek, drzemka. Czas skupienia uwagi zanim się rozkojarzę i zapomnę co robiłem mogę liczyć w minutach, na przykład czytam coś i po 2 akapitach nie pamiętam co właśnie przeczytałem. Przejdę się na dłuższy spacer czy pojeżdżę na rowerze to wracam do domu i nie jestem w stanie usiedzieć, tylko muszę się zdrzemnąć bo dyskomfort i zamulenie ciągną do łóżka. Kawa nie ma absolutnie żadnego efektu (oprócz bólu żołądka gdy pita w nadmiarze).

Masakra jakaś, starość - 2/10 nie polecam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#staroscnieradosc #boomer #kiciochpyta #zalesie
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dassault: Przecież nie żydzę, tylko jak ostatnio szukałem problemu i zrobiłem furę badań to nic nie wyszło a lekarze mieli mnie za debila co sobie wymyśla problemy. Jak nie jesteś umierający to ciężko o lekarza któremu się chce pomyśleć, na to wychodzi. Do tego teraz temat covida to też niezbyt chętnie garnę się do lekarzy ale chyba nie ma co czekać w nieskończoność.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@orgazm:
Próbowałem, świetnie się na niej chudnie (w połączeniu z wysiłkiem 15kg w miesiąc) ale na energię ma znikomy wpływ a nawet jest gorzej z wydolnością podczas ćwiczeń bo mięśnie odmawiają posłuszeństwa. Poza tym nie jestem w stanie utrzymać jej w nieskończoność, szczególnie gdy znowu nie jestem sam a do tego często nie mam czasu ani siły na gotowanie. Góra 2 miesiące i efekt jojo. Moje problemy występowały niezależnie od tego