Wpis z mikrobloga

@Jednorybek: Mam możliwość posługiwania się tylko plikiem css stąd wpadłem na takie zapytanie. Jest to wtyczka Payu raty do Prestashop, która zaciąga zdanie od payu - nie ma możliwości edycji pliku w którym jest ten tekst, a chciałbym w nim coś dopisać ( co też jest zgodne z prawdą, żeby nie było :D ).
@imdejv1: w JS robisz po prostu pobranie elementu, który to zawiera to tekst i łączysz stringi w taki sposób jak chcesz, ale jeśli mówimy o PrestaShop to może wystarczy zaktualizować blik wyglądu.
@toshibaas: Niestety jest to jedna z rzeczy których nie ma ani w tłumaczeniu modułu, ani w plikach, dlatego pomyślałem o css, moze to być również js, który podmieni zdanie na inne, jednak nie mam pojecia jak to zrobić :D
@imdejv1: Moze po stronie PayU (panel) mozna modyfikować wiadomości wyświetlane użytkownikowi? Ze względów security nie możesz modyfikować iframe'a (a w nim jest pewnie PayU) załadowanego z innej domeny. (raczej byś nie chciał żeby przeglądarki na to pozwalały :P)
@imdejv1: W czystym CSS - Da się, ale trzeba podmienić cały tekst, a nie tylko jedno słowo.

Łapiesz cały kontener który zawiera zdanie które chcesz zmienić, jakoś go uniewidaczniasz (np. font-size: 0;), nadajesz mu position:relative; a potem ::after z contentem zawierającym zmodyfikowaną treść, z position:absolute, left:0, top:0, font-size: taki jak był oryginalnie.
@uranik: Już rozwiązałem problem, dziękuje. To o czym piszesz to bardzo cwane wykorzystanie i jedyna opcja, którą znałem ale zapomniałem :D Po prostu pomogli mi twórcy wtyczki i nie musze wymyślać cssa, coś tam dołożyli.