Wpis z mikrobloga

Posłów w sejmie mamy 460. Posłów Konfederacji jest 11. Teraz sobie wyobraźcie jakby było ich więcej


Rodzice będą mogli bić swoje dzieci, o ile nie będą zbytnio cierpiały. Jeżeli będą tylko troszkę cierpiały, to nie ma żadnego problemu.

Pamiętajcie kochani. Aborcja płodu, który umrze w bólu i cierpieniach po porodzie to zło i trzeba tego zakazać. Natomiast bicie dzieci o ile zbytnio nie cierpią, to tradycja zakorzeniona w polskiej kulturze.

100 ustaw Mentzena, numer 103. Ustawa o władzy rodzicielskiej:

„Art. 96¹. Uznaje się prawo osób wykonujących władzę rodzicielską oraz sprawujących opiekę lub pieczę nad małoletnim do stosowania lekkich kar cielesnych, które nie powodują uszczerbku na zdrowiu i nadmiernego cierpienia.”.

Konieczne jest również uznanie prawa rodziców do stosowania umiarkowanych kar cielesnych. Jest to uprawnienie tradycyjnie zakorzenione w polskiej kulturze, a jego zakaz stanowi wyraz konstruktywizmu społecznego uprawianego przez mające wpływ na władze środowiska lewicowe wbrew woli większości społeczeństwa.


#aborcja #bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy
prawarekasorosa - > Posłów w sejmie mamy 460. Posłów Konfederacji jest 11. Teraz sobi...

źródło: comment_1613400840S5xHK1HZPR5gKrHs4R4ZSD.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gatineau: tak jak teraz kapitał zagraniczny ucieka? W dupie to mają. W statutach poparcie dla lgbt, równouprawnienia itd. a póki hajs się w Polsce zgadza to i batożenie gejów im nie będzie przeszkadzać.
  • Odpowiedz
tak jak teraz kapitał zagraniczny ucieka? W dupie to mają.


@dafto: w sumie to nie wiem, nie mam danych i raczej nikt nie ma bo trzeba by przeprowadzić kontrolowany eksperyment w serii "co by było gdyby". Może i jakiś kapitał przychodzi ale mogłoby przychodzić więcej a może tak jak piszesz mają to w dupie. Nie mam danych, trzeba by zrobić jakiś audyt wewnętrznych dokumentów a tymi firmy nie lubią się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gatineau: to już byłaby rozgrywka dla ryzykownych. Z jednej strony - jak piszesz- wyjście z EU to natychmiastowa ewakuacja, z drugiej - obniżka podatków i szansa na większą kasę i szybszy rozwój.
  • Odpowiedz
z drugiej - obniżka podatków i szansa na większą kasę i szybszy rozwój.


@dafto: przecież koszty są już w podłodze z punktu widzenia firmy np. z Niemiec. Pieniądze to nie wszystko, biznes lubi pieniądze ale jest coś czego wybitnie nie lubi - ryzyko. Dlatego np. Tesla lokuje się pod drogim Berlinem a nie tanią Warszawą. Wyższe koszty rekomponsuje niższe ryzyko.

To w temacie podatków na pracowników - a że wielkie
  • Odpowiedz
@dafto: #!$%@?ąc już od tego że samo założenie "wyjście z Unii doprowadzi do obniżki podatków w Polsce" jest wyjęte z kosmosu. IMHO wręcz przeciwnie bo nagle trzeba będzie dublować masę struktur które obecnie mamy wspólne. No ale załóżmy że faktycznie podatki w Polsce są wysokie bo zła Unia każe (?) a jak tylko Unii nie będzie to sobie wszystkie zlikwidujemy - i tak efektem będzie przyciągnięcie mniej więcej 0 kapitału
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gatineau: napisałem albo-albo. Nie da się wyjść z UE i zlikwidować podatków jednocześnie. To zupełnie nierealne, nie z obecnym bałaganem
  • Odpowiedz
Nie da się wyjść z UE i zlikwidować podatków jednocześnie.


@dafto: zlikwidować podatków się po prostu nie da, w Unii czy poza nią. To jakieś mrzonki i dyrdymały, MOŻE udałoby ci się urwać 10% wpływów ale to zapewne zostałoby bardzo szybko zweryfikowane spadkiem wartości złotówki

Składki ZUS to 209 mld zł
Wpływy z PIT to jakieś 110
  • Odpowiedz
@Royal_Email: chcą ale chcą też dochowywać zobowiązań więc zakładam że chcą się pozbyć składek na ZUS ale wypłacać należne emerytury przez najbliższe 45 lat.

Na tym właśnie polega ich bycie szurami że to przecież nie ma żadnego sensu.

No chyba że czeka nas pokolenie która płaci składki a nie dostanie rent i emerytur. To by zadziałało, tylko czy aby na pewno za tym głosuje przeciętny kuc i to rozumie przez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gatineau: sorry, pisałem wielokrotnie i nie chce mi się kolejny raz wymieniać oszczędności, jest tego za dużo. Nikt nie mówi też znieść WSZYSTKIE podatki od jutra, lecz stopniowo. Vat zostaje, ale ujednolicony, podobnie jak od firm. Zus można na raty - czyli np. osoby po 50tce zostają w obecnym systemie, 35-50 - hybrydowym, a reszta już płaci na swoje konto lub emeryturę obywatelską.
  • Odpowiedz
sorry, pisałem wielokrotnie i nie chce mi się kolejny raz wymieniać oszczędności, jest tego za dużo.


@dafto: no to jak pisałeś wielokrotnie to nie wątpię że znajdziesz gdzieś jakąś wypowiedź na swoim profilku, podlinkuj, przeczytam. Nie musisz kolejny raz tego wymieniać.

Nikt nie mówi też znieść WSZYSTKIE podatki od jutra, lecz
  • Odpowiedz