Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 592
Pierwotnie miałem być przyjęty na oddział na dwa dni. Pierwszego tomografia, drugiego immunoterapia i do domu. Niestety sprawy potoczyły się zupełnie inaczej... W środę miałem tomografie a w czwartek dostałem niwolumab i znów straciłem kontakt z rzeczywistością, uwierzycie? :/ Przez to przetrzymali mnie na oddziale, żeby kontrolować i uzupełniać sód. Do tego w posiewie moczu wyszły jakieś bakterie i dostaje jeszcze antybiotyk, przez co przetrzymają mnie do środy. I tak z dwóch dni zrobiło się osiem...
Mirki i Mirabelki, życzę Wam dużo zdrowia, żebyście nie musieli nigdy tyle leżeć w szpitalu.

#shepardchoruje
  • 116
@demontre ojj, ale tak jak ktoś wyżej napisał- lepiej w szpitalu niż w domu takie atrakcje.
Ściskam wszelkie kciuki i inne palce za to żeby immunoterapia weszła jak ta lala.
Jak śledzę Twoje wpisy to widzę że dużo dobrych lekarzy na swojej trudnej drodze spotykasz i oby tak dalej!
@demontre a to wcale nie jest takie oczywiste, przez te wszystkie lata swoich i moich najbliższych styczności ze szpitalem to jest naprawdę wielkie szczęście trafić na zaangażowanego lekarza i milutkie panie piguleczki :) i bardzo jestem wdzięczna za każdym razem niebiosom jak czytam o tym, że Ty masz takie szczęście!
No i oczywiście nie pomijam że masz.szczescie mieć takiego Piotra!!! To jest mega mega szczęście!