Wpis z mikrobloga

Jestem raczej spokojnym kierowcą, aczkolwiek czasami lubię sobie pojechać szybciej - da radę czasami tak tym pojeździć?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Dzięki wielkie wszystkim za opinie! W takim razie wybiorę się na jazdę testową i mam nadzieje ze mi ta skrzynka przypadnie do gustu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Twojstary_miliard Jako, ze jeszcze nie mam załatwionego leasingu na auto to mam do Ciebie pytanie - jak to auto z tą skrzynią zbiera się na starcie? Nie ma dużego laga? Szczerze powiedziawszy jeździłem tym autem i wydawało się że jest ok, tylko raz przy włączaniu się do ruchu auto zareagowalo wolniej niż bym chciał i zastanawiam się czy ten typ tak ma czy to po prostu moje odczucie. Człowiek się naczytał
  • Odpowiedz
@ludlum: zależy od tego jak operujesz przepustnica, normalnie rusza i rozpędza się dosyć spokojnie ale wystarczy mocniej nacisnąć na pedał przy starcie i zawsze rusza pierwszy na światłach :) ja się przesiadłem z 1.0 MPI wiec dla mnie różnica kolosalna, zawsze jest ten zapas mocy do wyprzedzania, przy dynamicznym przyspieszaniu wyraźnie czuć aktywacje turbo po przekroczeniu Ok 2200 obrotów :)
  • Odpowiedz
  • 1
@ludlum sorry że nie odpisałem wcześniej, jakoś przeoczyłem że odpisałeś.
Na co dzień jeżdżę komfortowym Accorem 2.4 z automatem, i po stłuczce dostałem tego Civica na zastępcze. W żadnym wypadku nie odczułem tego jako przesiadka w dół. Śmiało widzę go jako następce mojego auta. Ilość miejsca podobna, silnik mega zamulony w zwykłym trybie skrzyni (jakby miał ze 100km) ale dzięki temu bezgłośny. Jest trochę twardszy od mojego Accorda ale i mniej
  • Odpowiedz