Wpis z mikrobloga

@ludlum niestety nie jechałem więcej niż 120-130, bo to był ten okres mrozów. Przy tej prędkości na ekspresówce oraz z cichą muzyką raczej bezproblemowo rozmawialiśmy wszyscy jadąc w 4 osoby. Kilka razy przekroczyłem 140 ale w trybie sport bo specjalnie chciałem go podusić i posłuchać jak mruczy :) ale to na chwilę tylko.

Kolega siedząc z tyłu mówił że chyba jest więcej miejsca niż w jego Accordzie vii.

Na pewno nie ma
via Android
  • 0
@qaqa dzięki wielkie za opinie! Przyznam ze mnie uspokoiłeś, szczerze powiedziawszy cały czas się zastanawiam czy to był dobry wybór przy budżecie do 100k - przez co zacząłem więcej czytać i szukać opinii i to mi wprowadziło lekki zamęt. Na jeździe testowej wszystkiego nie wylapalem, po prostu dobrze mi się jeździło
@ludlum myślę że będziesz zadowolony. Mam Accorda 2.4 z zamulonym ale trwałym automatem. Pojeździłem tym Civic chyba z 1500km w niecałe 2 tygodnie i powiem Ci że chce tego Civica :) nie dość że pali 30% mniej to jest bardziej zrywny, skrzynia jest super.

Właściwie jedyna rzecz z której byłem niezadowolony to asystent pasa. Na zwykłej krajówce według mnie jechał od krawędzi do krawędzi od prawej do lewej. Tak jakby nie umiał
@ludlum a jeszcze coś. Ma ciekawie wyprofilowaną przednią maskę. Jadąc te 100 gdy mijały tiry miałem wrażenie że maska zaraz mi się oderwie i odleci, aż zatrzymałem się sprawdzić czy jest domknięta i jest w porządku . Wygląda na to że po prostu tak ma, ale to jej drganie wyglądało niepokojąco :)
via Android
  • 0
@qaqa o maskę, o myszkowaniu pierwszy raz słyszę, aczkolwiek juz na jezdzie testowej się nie polubiłem z asystentem pasa - pewnie przez to ze do tej pory jeździłem bardzo starą Astra H a tam takich czarów nie było