Wpis z mikrobloga

@RobertKowalski:

- *pip* *piip*
- Duży internetowy sklep z narzędziami, w czym mogę pomóc?
- Dzień dobry, śniło mi się, że zamawiałem u Państwa wkrętarkę Bosch, odbieram zamówienie a tam w środku używana wkrętarka pochlapana jakimś smarem czy błotem
- eemmm, przepraszam ale śniło się to Panu czy Pan złożył u nas zamówienie?
- Zamawiałem u Was już sporo rzeczy i zawsze wszystko przychodziło tip-top i z błyskawiczną dostawą
- Mogę
  • Odpowiedz
obudziłem się


@RobertKowalski: Ty się obudziłeś, ja podobną akcję miałem na jawie. Wykańczanie mieszkania, całe wyposażenie AGD zamówione z dostawą na palecie, przyjechało, oczywiście sprawdziłem na sztuki, czy się zgadza - zgadzało się. Postawione w kartonach w mieszkaniu i rozpakowywane w miarę zapotrzebowania, aż doszło do montażu kibla. Kompaktowy, muszla luzem plus spłuczka w kartonie. I o ile muszla była ok, z naklejkami itp., tak w nowym, oklejonym pudełku od spłuczki
  • Odpowiedz
@RobertKowalski: pudełko było starannie oklejone taśmą i znakomicie udawało nie ruszane "fabryczne", więc albo ktoś kupił i oddał jako nierozpakowane, a pracownik dupa nie sprawdził, albo podmianka została zrobiona w samym sklepie przez któregoś z pracowników. Tak czy tak #!$%@?ństwo.
  • Odpowiedz
@RobertKowalski: Lepiej pochwal się co to za sprawdzony sklep bo chcę trochę pozamawiać rzeczy na budowę ( ͡° ͜ʖ ͡°) na allegro i innych takich trochę się cykam zamawiać że przyjdą jakieś podróby
  • Odpowiedz