Wpis z mikrobloga

@ShineLow: Google mi skasowało bez żadnej informacji opinię o innym miejscu, gdzie dzień po spaghetti, ten sam sos z dodatkiem fasoli był jako chilli con carne xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Mietla05: nie wiem czym jest kanapkownia, bo nie jestem z regionu opola, natomiast kiedyś w knajpce w dużym ogrodzie botanicznym zamówiłem za 12 zł bruschette i to była wielka pajda, dwa pomidory, pół kulki mozzarelli, trochę mascarpone, oliwa i balsamiczny bez żalu, podpieczona na grillu cebulka. Takie coś za 20 zeta? Wyłącznie dlatego, że właściciel myśli, że jak ktoś wydaje na dobre piwo 20 zł to jest idiotą j wyda tyle
  • Odpowiedz
@vg24_pl: no z tym 3x8 przesadziłeś, myślę, że ta kanapka jest tej samej wielkości co bułka ze zdjęcia. Ser Halloumi kosztuje 80-100zł/kg. To teraz wsadź w kanapkę 100g i na tym zarób. Opakuj i dowieź. Wszyscy tylko hejt hejt. Stado.
A kanapkę bym oddał i żądał zwrotu kasy.
  • Odpowiedz
@Dru_Gru: tak. dostałem odpowiedź, że pisze w menu że to "kanapka a nie bułka i jeśli rozmiar mi przeszkadza, to mogę przyjść po darmową colę a w ogóle to ten ser jest drogi itd" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz