Wpis z mikrobloga

@barwus: ja bym do tego dodała:
1. oddzielna łazienka i garderoba przy sypialni to konieczność
2. wiatrołap jest potrzebny (przedsionek/korytarz tuż za drzwiami wejściowymi)
3. oddzielne pomieszczenie na kotłownię, pralnię i suszarnię, o ile pralka w łazience nie wadzi, tak wiszące pranie w jakimkolwiek pomieszczeniu innym niż do tego przeznaczone, jest irytujące, a suszarka nie rozwiązuje w całości problemu.
@wykopek_n: budowaliśmy dom 13lat temu. Jeden pokoj poswiecilam na garderobę pod pelna zabudowe (16m2). Kazdy ma swoj regal z ubraniami (2+2), wieszaki, mam na stałe rozlozona deske do prasowania, maz mi zalozyl tam malego smart tv ze prasuje i ogladam serial xDDD, nie mam problemow z trzymaniem ubran zimowych po szafach, komodach, koce pościele obrusy po prostu mają swoj regał, pralnie i suszarnie fakt mam na dole i raz dziennie z
1. oddzielna łazienka i garderoba przy sypialni to konieczność


@agaciksa: a możesz rozwinąć czemu?
Tzn mam teraz w mieszkaniu i wiem, że to wygodne, ale budować chcę bez bo sobie pomyśleliśmy, że skoro i tak trzeba będzie mieć jedną łazienkę na dole a na górze ogólnodostępną to budowanie trzeciej przy sypialni sprawi, że jak się dzieci z domu wyprowadzą zostaniemy we dwoje z trzema łazienkami, sama myśl o sprzątaniu tego mnie