Wpis z mikrobloga

Właśnie wracam z kolacji z moją kochanką. Julia, bo tak ma na imię te urocze dziewczę, ma już 15 lat i w tym roku pisze egzamin ósmoklasisty. Strasznie stresuje się przed częścią z biologii dlatego postanowiłem zaoferować jej pomoc w przygotowaniach. Za chwilę w moim apartamencie będziemy omawiali budowę narządów płciowych i ich zastosowanie. Nie zabraknie praktycznych przykładów. Lekcję o antykoncepcji pominiemy, nie uważam by w tych czasach była ona komukolwiek potrzebna. Zawsze w razie wpadki można być na drugi dzień w hotelu przy klinice w Amsterdamie i zrobić sobie przy okazji fajną wycieczkę po Europie.

#pokazrozowegopaska #prokuratorboners #julka #plodnajulka #randki #zwiazki #seks
dopeboiYSL - Właśnie wracam z kolacji z moją kochanką. Julia, bo tak ma na imię te ur...

źródło: comment_1613335269JsTzaRBH1kgvcIXoZbNEv8.jpg

Pobierz
  • 8
@funibuni: ale są 15 letnie dziewoje które wyglądają na starsze. A z 16 letnimi dziewczynami to w ogóle. Obsługiwałem w banku dziewczynę 16 letnia. Nawet nie spojrzałem w jej dowodzie ile ma lat bo myślałem że z samego wyglądu jest napewno pełnoletnia i spokojnie dawałem jej że 21-22 i chciałem na jej prośbę zmienić jej limit na karcie płatniczej chociaz nie mogłem bo była niepełnoletnia i musiała być z matką albo