Wpis z mikrobloga

NO NIE WYSZŁO

Przez przypadek pominąłem jednego użytkownika (@Demon_wro) więc stworzyłem post z wynikami od nowa

W obu seriach najdłuższy skok oddał @gienek_ uzyskując 224,33m i 224,31m. Na drugim stopniu podium, tracąc niewiele ponad pół metra łącznie, znalazł się Arek Bartoszek ze skokami na 224,28m i 223,80m. Podium dopełnił Jcoob, skacząc na 223,99m i 222,98m

Sorki za powtórne wołanie

Pełną listę wyników zostawiam w zdjęciu. Do zobaczenia we wtorek
#mobilnymalysz #skoki #dsj #dsj2
KaMaTwo - NO NIE WYSZŁO

Przez przypadek pominąłem jednego użytkownika (@Demonwro) ...

źródło: comment_1613329159nI1T4hJve5z5ddfaKkiYyj.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KaMaTwo: czekam na kolejny konkurs ()
Btw. Jutro mogę wziąć się za stworzenie prostego FAQ, które mógłbyś doklejać do głównego wpisu konkursowego. Może więcej ludzi się skusi na udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KaMaTwo: cieszę się tym bardziej, że początkowo były problemy z przekroczeniem 220, a ostatecznie udało się osiągnąć „życiówkę” na tej niezbyt przyjemnej skoczni.

@MatekGagatek pisałeś o gibbonie, mam za sobą trochę konkursów DSJ2 na przestrzeni lat i zazwyczaj gibbon był zakazany. Dało mi to pogląd, że bez tego też da się nieźle polatać i będę starał się tego trzymać, bo i przyjemność z gry większa wg mnie.
  • Odpowiedz
brałeś udział w konkursie w tym okresie co ja ze zdjęcia?


@MatekGagatek: o, zgadza się, nawet kojarzę Twój nick. :) Później chyba w 2012 też graliśmy na dsj2turniej.aaf.pl (pamiętam adres, bo zajrzałem tam w 2016 przy okazji turnieju na wykopie – strona jeszcze działała). Miło znowu poskakać i porywalizować, dobrą robotę zrobił Jussi z tą wersją na mobile.

@M0ke: ja na pochylanie, przypasowało mi i nawet nie próbowałem
  • Odpowiedz