Wpis z mikrobloga

Czytam sobie wczorajszy wpis typa o ksywie koroluk (pic rel) i powiem wam, że nie wiem jak ktoś taki może być dla kogoś jakimś autorytetem czy guru i nawet nie chodzi tutaj o argumentacje, którą używa w swoich filmikach bo ta jest raz bardziej słuszna raz mniej, ale o tym, że typek jest z rodzaju tych, którzy masturbują się do własnego zdjęcia i mają #!$%@? ego jak stąd do kosmosu. Wiecie ten typ ludzi, który nawet jak mówi do rzeczy to #!$%@? was swoim poczuciem nieomylności i zajebistosci, taki Grzegorz Braun lewicy. Mimo, że kilka lat siedzę na wykopie jeszcze niedawno typek mi był totalnie anonimowy (odkryłem go przy filmie o Roli) jak jednak widzę w świecie lewicy jakąś tam popularność ma bo wyświetleń pod filmami sporo, ale też bez przesady bardziej poziom szura Jabłonowskiego z prawicy niż poważnych kanałów.Jest to o tyle ważne, że jemu się chyba wydaje inaczej i wczoraj odpłynął, popełniając zajebiste combo.

Najpierw poważnie wziął propozycję jakiegoś anonimowego wykopka, który z dupy rzucił o debacie z posłami konfederacji i potraktował to jak zaproszenie z samego klubu parlamentarnego, a potem jak już odpowiedział anonimowi na to, uznał, że jego odpowiedź jest tak zajebista, że trzeba się z nią podzielić ze światem. Nie wiem czy rozumiecie, prześmiewczy niszowy youtuber, który stworzył kilka filmików,totalnie anonimowy bez nazwiska i twarzy, którą zastąpił pyskiem labradora uznał, że naprawdę ktoś chciałby z nim prowadzić publiczną dysputę na jakimś większym poziomie niż odpowiedź na jego komentarz w internecie. Koleś stawia się gdzieś na poziomie poważnego publicysty i jeszcze z nieskrywaną dumą dzieli się swoim zdaniem na swój temat i swojej zajebistości z wykopem. Jest tak przekonany o swojej nieomylności, że hashtag jaki stworzył do swoich materiałów nazwał korolukmasakruje jak sądze mające mieć odniesienie do masakrującego Korwina. Tylko Korwin, który notabene też uważam, że ma #!$%@? ego ten przymiotnik nie nadał sobie sam jak nasz bohater tylko został mu nadany przez jego elektorat.

#bekazlewactwa. #4konserwy #polityka
rakiwo - Czytam sobie wczorajszy wpis typa o ksywie koroluk (pic rel) i powiem wam, ż...

źródło: comment_1613299197kjilx618kq46OEfjjGW0XG.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Są badania, które wskazują, że komunikacja niewerbalna stanowi 93% całej komunikacji a słowa stanowią tylko 7%, co powoduje, że słowo mówione jest bardziej precyzyjne w kwestii twojego stanowiska w danej sprawie, a teraz pokaż swoje bo narazie #!$%@? jak potłuczony.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: kompletnie nie odniosłeś się do clue problemu, zarówno w przypadku faktów naukowych jak i opinii można polemizować, ale tylko w przypadku faktów naukowych jeżeli stosujesz argumentacje "wszyscy po za mną są głupi" masz podkładkę w postaci badań naukowych na poparcie swojej tezy. Jeżeli stosujesz taką argumentację w przypadku opinii, gdzie jeden woli blondynki inny brunetki, jeden lepiej czuje się w słowie pisanym inny mówionym to wychodzisz na idiotę jak koroluk.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: #!$%@? typie przestań się kompromitować, twierdzisz, że twoja teza to fakt NAUKOWY, jeżeli coś jest faktem naukowym to są na to konkretne badania, jeśli nie to są tylko twoją tezą i opinią "na chłopski rozum" i ma gówno wspólnego z faktycznym stanem. Jeżeli tak samo interpretujesz fakty koroluka to beka z ciebie. xD
  • Odpowiedz
  • 2
@rakiwo Ale on jest żałosny xD xD xD xD

On właśnie usprawiedliwia swój trolling w Internecie, bo w życiu jest nikim.
Jest nieudolny, nie mający żadnych umiejętności językowych na poziomie nawet podstawówki, nie umie złożyć polskiego zdania w przeciwieństwie do obcokrajowców na poziomie B2, ma braki językowe, zakompleksiony, i gdyby nie niskich lotów filmiki, to dalej żyłby w norze pisząc na Wykopie xD xD xD
  • Odpowiedz
@rakiwo:

Że wam się chce takie gówna pisać.

typek jest z rodzaju tych, którzy masturbują się do własnego zdjęcia i mają #!$%@? ego jak stąd do kosmosu.


We wpisie, który komentujesz, skromnie przyznałem, że byle dureń z PiS-u zaorałby mnie w debacie. Niesamowite ego! W rzeczywistości jestem świadom swoich wad, ale też nie przemilczam zalet i dla beki je wyolbrzymiam. Osoby inteligentne rozumieją, że to żart, osoby nieinteligentne robią na mój
  • Odpowiedz
@koroluk: Odniosę się do ostatniego, oczywiście, że jesteś w błędzie, ludzie jeżdżą za granicę i potrafią dogadać się z tubylcami bez znajomości języka właśnie dzięki komunikacji niewerbalnej. Świetny przykład tego dał "coach", który w ten sposób manipulował Polaków, że są jakimś wyjątkowym narodem w kwestii umiejętności uczenia się języków obcych, mówiąc do nich w kilku językach, a tak naprawdę komunikując się z nimi za pomocą gestów, mimiki i tonu głosu, które
rakiwo - @koroluk: Odniosę się do ostatniego, oczywiście, że jesteś w błędzie, ludzie...
  • Odpowiedz
@rakiwo:

Odniosę się do ostatniego, oczywiście, że jesteś w błędzie, ludzie jeżdżą za granicę i potrafią dogadać się z tubylcami bez znajomości języka właśnie dzięki komunikacji niewerbalnej.


Tak, ale na poziomie problemów proszę mi pokazać, gdzie jest kibel. Jeśli zaczniesz słuchać wykładu w języku chińskim, to NIC z tego nie zrozumiesz, chociaż będziesz miał dostęp do całej komunikacji niewerbalnej.

Powołujesz się na badania, a jak przychodzi co do czego, to
  • Odpowiedz
@koroluk: Oczywiście cała branża doradzająca politykom, jaki krawat dobrać, co mówić, jak gestykulować przekazując swój program wyborczy, jak się tłumaczyć gdy złapią Cię na kłamstwie czy zdradzie jest oparta na micie, ah ci głupi politycy, dobrze, że mamy mądrego koroluka który nam to wyjaśnił. Powtórzę po raz kolejny gesty i mimika pomagają precyzyjniej wypowiadać się osobom elokwentnym i ekstrawertycznym,takim, które lepiej czują się w batalii słownej niż pisanej, to, że ty
  • Odpowiedz
@rakiwo: Lejesz wodę zamiast przyznać się do błędu. To cecha osób z wyj...nym ego, które mi zarzucałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisałeś:

Są badania, które wskazują, że komunikacja niewerbalna stanowi 93% całej komunikacji a słowa stanowią tylko 7%


Pokazałem ci na przykładzie artykułu naukowego, że to mit. Jakbyś miał odrobinę honoru, tobyś mi przyznał rację. No ale ego nie pozwala, żenułka.

@DurzyPszypau: nie.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: uważaj się za mądrego człowieka, który rozumie co czyta, nie ogarniaj, że couch został wyrzucony nie jako autorytet tylko jako przykład manipulacji i tego jak mowa niewerbalna można wiele przekazać.
  • Odpowiedz
@koroluk: Przecież twój artykuł naukowy, który wkleiłeś dokładnie mówi o tym co cały czas piszę. 93% mowy to mowa niewerbalna pokazująca emocjonalny stosunek do sprawy o której się wypowiadasz. Oczywiście spłyciłeś po raz kolejny wszystko do "bycia smutnym " ale to kolejna bzdura, mową niewerbalną można pokazać wiarę w konkretną sprawę, zdecydowanie, pewność tego co się mówi, dla osób ekstrawertycznych jest to zdecydowanie lepszy sposób wyrażania swoich poglądów i sprawia, że
  • Odpowiedz
@Sabarolus: a gdzie na tym filmiku masz gestykulacje, czy mowę ciała? Tu masz korzystanie z tłumacza, ile razy mam tłumaczyć, że nie chodzi o to, że jesteś w stanie zrozumieć każdy język świata w każdej sytuacji, tylko o to, że mimo braku znajomości danego języka za pomocą gestów, słów tonu głosu, zachowania jesteś w stanie się z taką osobą skomunikować w elementarny sposób jeśli zajdzie potrzeba.
  • Odpowiedz
@RoHunter: xD typ z 8 gwiazdami we fladze Unii w avatarze jest dla mnie takim wykładnikiem zaorania, że daj spokój. Zaorany to został wasz parówkarz bo zostałą mu wytknięta hipokryzja.
  • Odpowiedz